Victoria Swarovski

DÜNYA: 1.2 milyon dolarlık gelinlik

Victoria Swarovski ile Werner Mürz evlendi. Swarovski imparatorluğunun varisi ve Avusturya’da ünlü bir şarkıcı olan Victoria Swarovski, emlak yatırımcısı erkek arkadaşı Werner Mürz ile evlendi. Düğüne 500 bin kristal taşla süslanmiş, 8 metre kuyruğu olan 1.2 milyon dolar değerindeki gelinlik damga vurdu.

Swarovski markasının sahiplerinden Paul Swarovski’nin 23 yaşındaki kızı Victoria, uzun süredir birlikte olduğu yatırımcı sevgilisi Werner Mürz ile İtalya’nın Trieste kentindeki görkemli bir törenle hayatını birleştirdi.

Törenin başından sonuna kadar geçen süre boyunca, aynı zamanda Avusturya’nın ünlü şarkıcılarından biri olan Victoria Swarovski, ikisi beyaz biri kırmızı üç farklı kıyafet giydi.

Victoria Swarovski’nin katedraldeki törende giydiği gelinlik 500 bin tane kristal taşla süslüydü. 1.2 milyon dolar değerindeki gelinliğin ağırlığı 40 kilonun üzerindeydi.

Swarovski’nin gelinliğinin gösterişli kuyruğunun uzunluğu ise tam 8 metreydi.

Gelin Victoria Swarovski, resmi törenin ardından düzenlenen eğlencelerde önce beyaz straplez bir elbise sonra da kırmızı bir elbise giydi. Bu son partide kadın konukların hepsi kırmızı, erkek konuklar da beyaz giydi.

NTV

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*