korkuttu

MAGAZİN: Sevenlerini korkuttu

Dünyaca ünlü Güney Kore’li müzik grubu üyesi T.O.P, geçtiğimiz haftalarda 6 Haziran sabahı bilinçsiz bir şekilde bulunarak hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesine alınan sanatçı, bilincinin yerine gelmediği açıklanmıştı. T.O.P’nin bir yakının yaptığı basın açıklamasında, “Testlerden elde edilen sonuçlar henüz ortaya çıkmadı, ancak bunun aşırı ilaç kullanımının aşırı dozundan kaynaklandığından şüpheleniyorum. Son olaylardan dolayı sıkıntı çekti ve stresinin kırılma noktasına geldiğini düşünüyorum. Çok talihsiz ve umarım yakında uyanır.” ifadelerini kullandı.

T.O.P’nin ailesi ‘Şoktayız’

Yaşananlarla ilgili T.O.P’nin teyzesi E Daily aracılığıyla, Ehwa Kadın Üniversitesi Mokdong Hastanesi’nde yaşananlar hakkında konuştu:

“T.O.P depresyon ve anksiyete bozukluğu yaşadı. Düzenli olarak ilaçlarını kullanıyordu ancak sinirlerini bu derece yıprandığını ve fazla ilaç aldığını bilmiyorduk.” dedi ve sözlerine devam etti:

‘T.O.P ile ben daha bir kaç gün önce annesi ise dün telefonda konuşmuştu. Durumu gayet iyiydi. Bu nedenle şu anda büyük bir şok içerisindeyiz.’ dedi.

Öte yandan olayla ilgili polis, ilaç yan etkisi ya da intihar nedeniyle mi komaya girdiğini araştırırken, bir yandan da uyuşturucu soruşturması da devam etti.

YG Entertainment bazı ayrıntıları açıkladı. Yapılan açıklamada, ‘T.O.P yoğun bakım ünitesine götürüldü ve yoğun bakım görüyor. Normalde sakinleştirici alır, ancak polise göre bu seferlik olandan daha fazla aldı. Hala bilincinin yerine gelip gelmediğini kontrol ediyoruz. Lütfen gelişmeleri bekleyin.’ şeklindeki ifadelere yer verildi.

9 Haziran’da ise T.O.P, YBÜ’yi Ehwa Kadınlar Üniversitesi, Mokdong Hastanesi’nden resmi olarak ayrıldı. Özel, tek kişilik odasında tedavi göreceği başka bir hastaneye taşınacağı hastane personeli tarafından bildirildi.

‘T.O.P, tedaviye devam etmek için farklı bir hastaneye taşınacak ve halen taşımak için gerekli prosedürler sürüyor. Mokdong Hastanesi’nin özel odaları olmadığı için ve vasisi özel oda istediği için başka hastaneye taşınmasına karar verdik. Talebinden dolayı hangi hastaneye taşınacağını açıklayamayız.’ denildi.

Hastaneden çıkarken gazetecilerin soruları üzerine T.O.P, ‘Özür dilerim.’ dedi.

Kaynak: Korezin

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*