Babanızın kalbini fethedin

ALIŞVERİŞ: Babanızın kalbini fethedin

Babalar günü yaklaşırken hediye telaşı da başladı. Klasik bir kutlama yerine farklı bir şeyler yaparak babanızı şaşırtabilirsiniz. Örneğin, babanız için eve yapacağınız ufak bir dokunuş ile babanızı sevindirebilirsiniz.

Mobilya sektöründe tasarım anlayışı ve kalitesi ile öne çıkan Art Design, Babalar Günü’nü unutmadı. Art Design’ın konforu ve lüksü seven babalar için özel olarak ürettiği Nobel berjer, hem sezon trendi kadife görüntüsü hem de kullanım alanının çeşitliliği öne çıkıyor.

Art Deco ve modern tasarımlara imza atan Art Design, yaklaşan Babalar Günü için konforu ve lüksü seven babaları sevindireceğe benziyor. Sezon trendi kadifenin kullanıldığı, 91 santim yükseklik, 75 santim genişliğe sahip olan Nobel berjer, kalite anlayışından konforuna, ergonomik yapısından kullanım alanı çeşitliliğine kadar birçok farklı özelliği ile babaları rahat ettirmek için tasarlandı.

Masif kayın ağacından üretilen berjer, salondan yatak odasına, çalışma odasına kadar babanızın rahat edebileceği her köşeye konulabilecek şekilde dizayn edildi. Kullanılan malzemelerin kalitesinin yanı sıra sağlık tarafıyla da babaları rahat ettirecek ürünün tasarım aşamasında, öncelikli olarak vücut anatomisi ön planda tutuldu. Kişinin belini kavrayacak ve boşluk bırakmayacak konforda tasarlanmış olmakla birlikte berjere omuzları da kavrayacak şekilde yaslanılabilmesi açısından sırt yüksekliği verildi. Kalite, görsel tasarım ve sağlıklı ergonominin bir arada olduğu Nobel berjer, babalar gününde kalitesi, görüntüsü, konforu ve rahatlığı ile babaların kalbini fethedecek…

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*