BEŞİKTAŞ: Üç yıl nasıl geçti?..

BEŞİKTAŞ: Üç yıl nasıl geçti?..


Beşiktaş Belediyesi’nin 3 yıllık çalışmaları bu lansmanla tanıtılacak. Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar İstanbul’un kalbi Beşiktaş’ta üç yıldır hizmet ediyor olmanın onurunu, gururunu ve projelerini Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek olan bu lansman ile katılımcılara tanıtacak. Üç yıl içerisinde yapılan çalışmalar, geleceğe dönük hizmet vizyonları ve projelerin de tanıtılacağı lansmana CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve çok sayıda davetli katılacak. Lansmanda, İbrahim Yazıcı şefliğinde kurulan Beşiktaş Filarmoni orkestrası ile tanışılacak.

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, 2014 yılında belediye başkanı seçilmesinin ardından geçen 3 yıl içerisinde Beşiktaş’ta yaptığı tüm çalışmaları anlatacağı lansman düzenliyor. Sürpriz konukların ve konserlerin olacağı lansman’da Başkan Hazinedar 3 yıllık çalışmalarını kamuoyu ile paylaşacak.

Yerel Yönetim demek hizmet demek. Seçim öncesi vaatler verilir, projeler açıklanır. Bir belediye başkanın ağzından çok sayıda söz duyarsınız. Peki, koltuğa oturduktan sonra hangi sözler tutulur. Hangi sözler sadece söz olarak kalır.

İŞTE ŞİMDİ 3 YILIN HESAP GÜNÜ /BEŞİKTAŞ İÇİN NE YAPTIK? HESAP VERİYORUZ!
Taş üstüne taş koyacağız dedik! Koyduk mu?
Beşiktaş Kültür ve sanat başkenti olacak dedik! Oldu mu?
Özgürlükler kenti olacağız dedik! Ne kadar özgürüz?
Engelleri kaldıracağız, engelsiz Beşiktaş dedik! Ne yaptık?
Eğitim ve sağlıkta öncü olacağız dedik! Ne yaptık?
Göreve geldiğimizde durum neydi, şimdi ne oldu?
Vatandaşa hem kapılarımızı hem gönlümüzü sonuna dek açacağız dedik! Ne yaptık
Sözlerimizin ne kadarını tutabildik?

Lansman kapsamında Beşiktaş’ta 3 yılın büyük hikayesine tanıklık edilecek.

“Kültür ve sanat başkenti olacağız” diyen Beşiktaş Belediyesi’nin hazırladığı o gecenin en büyük sürprizlerinden biri de Filarmoni Orkestrası. İzmir Devlet ve Opera Balesi Orkestra Şefi İbrahim Yazıcı, şefliğinde muazzam bir orkestra kuran Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş Belediyesi Filarmoni Orkestrası, Şef İbrahim Yazıcı öncülüğünde katılımcılara eşsiz bir müzik ziyafeti sunarak geceye ayrı bir renk katacak.

Tarih: 30 Mayıs Salı
Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi
Saat: 18.00

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*