Sebahattin Öztürk: “Mücadeleye devam”

SİYASET: Sebahattin Öztürk: “Mücadeleye devam”

CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Sebahattin Öztürk hafta içinde sosyal medyadan kentliye birçok değişik konuda seslendi. İşte bunlardan
bir kaçı:

* 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramında meydanlardaydık, Türkiye’nin aydınlık geleceğini tesis edecek binlerce yurttaşla tek bir ağızdan haykırdık; “Bu daha başlangıç, mücadeleye devam!..”

* Değerli Yoldaşların: 60 gün boyunca ev, esnaf, iş yerlerinde ve meydanlarda, metro çıkışlarında Beşiktaş’ın her santimetre karesinde örgütümüzle, tüm baskıya rağmen verdiğimiz büyük mücadele ve emek sonucu Beşiktaş’ta yüzde 83 hayır oyu çıkardık. Herkese şükranlarımı sunuyorum. Ülkenin üzerindeki bu karabulutların dağılacağı güne kadar azimle ve kararlılılıkla mücadelemize devam edeceğiz. Biz birlikte güçlüyüz. İlçe Başkanı Şehir Plancısı Sebahattin Öztürk.

* Halkçı belediyeciliğin sembolü, Eski İstanbul Belediye Başkanımız Ahmet İsvan’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet kederli yakınlarına ve Cumhuriyet Halk Partisi ailemize başsağlığı diliyoruz…

* 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramında meydanlardaydık,
Türkiye’nin aydınlık geleceğini tesis edecek binlerce yurttaşla tek bir ağızdan haykırdık; “Bu daha başlangıç, mücadeleye devam!..”

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*