16 Nisan alarmı

BEŞİKTAŞ: 16 Nisan alarmı

Beşiktaş Belediyesi 16 Nisan’da yapılacak referandum için alarm durumuna geçti. Seçim günü öncesi eğitim ve tatbikat çalışmalarına başladı. 16 Nisan günü Beşiktaş Belediyesi tüm kadrosuyla hazır halde beklerken, engelli ve engellsiz tüm araçlarda hizmete sunulacak.
Beşiktaş Belediyesi 16 Nisan referandumuna tüm kadrosuyla hazır. Belediyemiz, engelli, hasta, yatalak olup da sandığa gitmekte güçlük çeken vatandaşlar için seferber oldu ve 100 kişilik bir ekip kuruldu. Tabii ekiple de sınırlı değil. Engelli vatandaşlarımız için engelsiz araçlar tüm Beşiktaş’ta o gün seferber olacak.
16 Nisan’da gerçekleşecek referandumda sandıklara gitmekte güçlük çeken ve oy kullanmak için onlarca zorlukla karşı karşıya kalan engelli vatandaşlara, hasta, yatalak vatandaşlara Beşiktaş Belediyesi büyük bir hizmet sunuyor. Engelli vatandaşlar Beşiktaş Belediyesi’nin ‘Engelsiz Taksi’ hizmetiyle sandıklara rahat bir şekilde ulaşarak oylarını kullanabilecekler. Yarın saat 10.30’da Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar engelli vatandaşlarla birlikte Belediye Hizmet Binası önünde ‘Engelsiz Taksi’ uygulamasının engelli vatandaşlara getirdiği kolaylıkları anlatacak. Bu anlamlı uygulamanın tanıtılacağı programda siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.

16 Nisan referanduma sayılı günler kala Beşiktaş Belediyesi engelli vatandaşların rahatça sandığa gidip oy kullanabilmeleri için ‘Engelsiz Taksi’ uygulamasını hayata geçirdi. 10 engelsiz araç ile Beşiktaş’ta yaşayan engelli vatandaşlar, 444 44 55 numaralı telefonlardan Beşiktaş Belediyesi’ne ulaşarak oy kullanacakları sandıklara gidip engelsiz taksi hizmetiyle rahatça oylarını kullanabilip evlerine geri dönebilecekler. Tamamen ücretsiz olan bu hizmetten Beşiktaş’ta ikamet eden tüm engelli vatandaşlar yararlanabilecek.

NOT: 10 ENGELSİZ ARACIMIZ VE BU ARAÇLARDAN YARARLANACAK ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ DA YARIN BELEDİYE ÖNÜNDE OLACAK VE BİR OKULA GİDİP DENEME YAPILACAK.

Tarih: 13 Nisan 2017 Perşembe (Yarın)
Saat: 10.30
Yer: Beşiktaş Belediyesi Hizmet Binası Önü
İletişim: 0530 675 63 55

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*