AKTÜEL: İhaleyi kazandı

AKTÜEL: İhaleyi kazandı

Başarılı marka Vestel, İstanbul Yeni Havalimanı projesinin ihalesini kazandı. Dev projede, havalimanı için bilgilendirme ekranlarını Vestel üretecek. 2018’de tamamlanması planlanan İstanbul Yeni Havalimanı projesi, tüm hızıyla devam ediyor. Vestel’in uzun zamandır üzerinde çalıştığı özel tasarlanan uçuş bilgilendirme ekranları, havalimanının kontuar ve kapılarında, girişinde ve bekleme alanlarında konumlanacak.

Proje ile ilgili görüşlerini dile getiren Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, “Vestel olarak, uzun yıllardır Vestel Teknoloji Çözümleri adı altında iş ortaklarımıza Vestel City’de geliştirilen, tasarlanan ve üretilen dijital ekran çözümlerimizi sunuyoruz. Bu başarı da hem dijital ekran çözümleri alanındaki hem de havacılık sektöründeki iddiamızın önemli bir göstergesi. Dünyanın 350 farklı noktasından gerçekleşecek uçuşlarla, tamamlandığında dünyanın en büyük hublarından biri haline gelecek İstanbul Yeni Havalimanı’nın uçuş bilgilendirme ekranlarının Vestel teknolojisi ile üretilecek olmasından son derece gururluyuz.

Sektöre özel endüstriyel bir ürün olan bu ekranlar, uçuş saatlerinden kapı ve kontuar bilgilerine kadar tüm bilgileri yolculara kesintisiz aktaracak. Teknolojik yeterlilik kadar satış sonrası hizmet kapsamı ve kalitesinin de önemli bir tercih sebebi olduğu bu ihalenin, grubumuza ve yerli üretimin gururu bir marka olarak ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*