Gazete Beşiktaş. Aylık yayınlanan bağımsız siyasi Gazete

Yıl:17-Mart 2017-Sayı:346

Gazete Beşiktaş Nisan sayısı çıktı ve kısa sürede 10.000 adet gazete tükendi!.. Gazeteniz elinize geçmedi ise, internet üzerinden dünyanın her yerinden dilediğiniz anda gazeteniz elinizdeymiş gibi okuyabilirsiniz.

***

ÖZET BİLGİ:
GAZETE BEŞİKTAŞ – AYLIK BAĞIMSIZ SİYASİ GAZETE  – YAZILI BASIN
Basın Yayın kanunu gereği isim hakları ve telifleri tarafımıza ait olup, başkası tarafından kullanılması kesinlikle yasaktır. Yazılı basın şeklindedir. 16 sayfa kapaklar renkli iç sayfalar siyah beyaz baskıdır. 2000 yılından bu yana çıkmaktadır. 10.000 tirajı vardır. Her sayısı 40.000 kişiye ulaşmaktadır. Dünyanın her yerinden internet üzerinden gazetelerimiz okunmaktadır, bununla birlikte Beşiktaş’ın tüm mahallelerine (23) dağıtım yapılmakta olup, siteler, alışveriş merkezleri, kültür merkezleri, alışveriş merkezleri, taksi durakaları, dernekler, özel ve kamu kuruluşları ile amatör spor kulüpleri ile İstanbul’daki tüm maçlarda statlardayız. Ayrıca internet üzerinden de dünyanın her yerinden sayfaları çevirmek sureti ile okunmaktadır. ( PC / IPad / IPhone / Android uygulamalar… )
İçeriği: Siyasi, aktüel, gündem, spor, magazin, sağlık, ekonomi, eğitim, otomobil, moda, otomobil, emlak, kadın, erkek, çocuk, kent, kültür-sanat, ve aktüel tüm konuları içermektedir. Beşiktaş’ın ve Beşiktaşlı’nın ilk ve tek gazetesidir. Rakipsiz 1 Numaradır. Aylık yayınlanan Gazete Beşiktaş, gazetesi eline geçmemiş olanlar için gazete tükendiği anda ve dağıtım bitimi ile birlikte internete yüklenmektedir. Böylelikle dünyanın her yerinden dilediğiniz zaman gazetenizin sayfalarını çevirerek okuyabilme imkanı bulunmaktadır.

PC –  IPHONE – IPAD – ANDROİD VE TÜM UYGULAMALARDA:
İNTERNETTEN OKU

EKSTRA MOBİL UYGULAMA:
Ayrıca profesyonel bir yazılımla App Store mağazalarındayız.  Mobil uygulamalar  için ücretsiz indirebilirsiniz. İndirdiğiniz uygulama ile, gazetenizle birlikte Radyo, web site ve sosyal medya’da tek panelde birlikte gelmektedir.

WPZOOM
Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*