Fabri oynuyor mu?..

SPOR: Fabri oynuyor mu?.

Trabzon maçı öncesi tüm gözler Kara Kartal’ın kalecisi Fabri’de. Yarınki maçta Fabri kalede olacak mı?. .Beşiktaş’ta Spor Toto Süper Lig’de oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bireysel olarak çalışmalarını sürdüren Fabri’nin durumu belirsizliğini koruyor.
Gençlerbirliği maçında gözüne aldığı darbeyle oyunu yarıda bırakan Fabri’nin, Trabzonspor maçında oynayıp oynamayacağı bugün netleşecek. Fabri’nin oynamak istediği, gözündeki hassasiyetin de yavaş yavaş azaldığı öğrenilirken, kaptan Tolga Zengin’in de oynamak için hazır olduğı öğrenildi.
Özellikle eleştirilere mağruz kalan Tolga’nın Gençlerbirliği maçında oyuna girerken taraftarın destek vermesi ve alkışlaması moralini yükseltirken, Şenol Güneş’in kim oynarsa oynasın kale konusunda güveninin tam olduğu biliniyor. Kazanan kadroyu bozmak istemeyen tecrübeli çalıştırıcı, cezası biten Aboubakar’a şans verip vermeyeceğine maç günü karar verecek. Yönetimin de Nevzat Demir’e ziyaretler yaparak hem teknik heyete hem de futbolcuları motive etmeye çalışıyor.
********************************

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*