Beşiktaş'ta medya toplantısı

BEŞİKTAŞ: Beşiktaş’ta medya toplantısı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, bazı televizyon kanallarının haber yöneticileriyle buluştu. Beşiktaş’taki bir otelde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya, Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, İstanbul milletvekilleri Erdoğan Toprak ve Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar da katıdı. Toplantı basına kapalı yapıldı.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ‘basına kapalı’ gerçekleşen toplantı çıkışında gazetecilere kısa bir açıklamada bulundu. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, ‘Medya dünyasıyla güzel bir toplantı gerçekleştirdik. Onlar soru sordular. Ben de soruları büyük bir samimiyetle yanıtlamaya çalıştım. Konu ağırlıklı olarak referandumdu. Hepinize teşekkür ederim.’ dedi.
Kısa açıklamanın ardından Kılıçdaroğlu ile kendisine eşlik eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, İstanbul Milletvekilleri Erdoğan Toprak ve Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar otelden ayrıldı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*