Alcatel 5 yeni model duyuracak

TEKNOLOJİ: 5 yeni model

Alcatel 5 yeni model duyuracak. Fransa merkezli akıllı telefon üreticisi Alcatel’in şubat ayının sonunda Barselona’da düzenlenecel olan MWC planları ortaya çıktı. Firmanın tanıtmayı planladığı telefonlar, ilginç ve yenilikçi bir tasarım anlayışına sahip olacak.

Fiyat-performans cihazlarıyla ön plana çıkan Alcatel, önümüzdeki ay Barcelona’da düzenlenecek olan olan MWC 2017 etkinliğinde 5 yeni akıllı telefon tanıtmayı hedefliyor.Firmaya yakın kaynaklar tarafından sızdırılan detaylara göre bu telefonlardan biri LG G5 modelinde olduğu modüler yapıda olacak.

Alcatel 5 yeni model duyuracak.
Alcatel 5 yeni model duyuracak.

Diğer önemli cihazın ise arka tarafını kaplayan ve müzik ile eş zamanlı bir şekilde parlayan LED ışıklara sahip olacağı, yine sızdırılan bilgiler arasında.Ayrıca yine firmaya yakın kaynakların belirttiğine göre, söz konusu bu 5 cihazın her biri fiyat-performans bazında sınıflarının lideri olacak cinste ve özellikteler.

Alcatel’in 5 farklı model ile duyuru yapacak olması, akıllı telefon pazarındaki iddiasını sürdürmeyi hedeflediğinin en büyük işaretlerinden biri olarak nitelendirilebilir.

Alcatel 5 yeni model duyuracak.
Alcatel 5 yeni model duyuracak.

Kaynak: SÖZCÜ

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*