Çocuk sahibi olmak istiyor

MAGAZİN: Çocuk sahibi olmak istiyor

Khloe Kardashian’a üzücü haber geldi. Kardashian ailesinin popüler isimlerinden Khloe Kardashian çocuk üzüntüsü yaşıyor. Uzun süredir çocuk sahibi olmak isteyen Kardashian’ın erkek arkadaşı Tristan Thompson’ın eski bir birlikteliğinden gizli bir çocuğunun olduğu haberi yıldız ismi üzdü.
Ünlü ismin uzun süredir çocuk sahibi olmak istediği biliniyor. Kardashian’ın eski eşi olan NBA yıldızı Lamar Odom ile çocuk sahibi olmayı planladığı iddia edilmekteydi.

Çocuk sahibi olmak istiyor
Çocuk sahibi olmak istiyor

Bugünlerde bir başka NBA yıldızı Tristan Thompson ile beraber olan Kardashian, erkek arkadaşının eski bir birlikteliğinden çocuk sahibi olduğu haberiyle yıkıldı.

Thompson’ın eski kız arkadaşı Jordy Craig’den bir çocuk sahibi olduğunun ortaya çıkmasının, Kardashian’ın birlikteliğinde zorlu günler geçirmesine sebep olduğu iddia ediliyor. Aileye yakın kaynakların magazin basınına aktardığı bilgilere göre, her zaman çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen Khloe Kardashian’ın, partnerinin başka bir ilişkisinden baba olmasını kabul etmekte zorlandığı, kendini güvensiz ve mutsuz hissettiği söyleniyor. Bu durumun Kardashian’ın Tristan Thompson ile ilişkisini nasıl etkileyeceği merak konusu.

Çocuk sahibi olmak istiyor
Çocuk sahibi olmak istiyor

Kaynak: NTV

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*