Hareketli bir gün geçirebilirsiniz

AKTÜEL: Hareketli bir gün geçirebilirsiniz

Monotonluktan çıkmak isteyeceksiniz. Ay tüm gün (27 Ocak Cuma) Kova burcunda seyahat edecek. Ay Kova burcunda olduğu günlerde rutin işlerle sınırlanmamak gerekir. Bu yüzden de monotonluktan uzak ve farklı konulara eğilebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşerek veya zihinsel faaliyetlere yönelerek hareketli bir gün geçirebilirsiniz.

İnsanlardan ve koşullardan bağımsız olarak kendi canımızın istediği şeylerle uğraşmak ve aynı kafadan dostlarla beraber hareket etmek isteyebiliriz. Kapalı, sıkışık, dar yerlerde olmak veya bizi boğan kişilerle olmaktan hoşlanmayız. Siyasi, toplumsal, insanlığı ilgilendiren konulara daha ilgi duyabiliriz. İnternette bol bol gezinebilir, sosyal medya ile meşgul olabilir, sosyal paylaşım sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Kendi bloğunuz veya sayfanızda paylaşımlar yaparsanız daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün. Grup enerjisinin oldukça güçlü olduğu bu günde topluluklarda aktif olmak için iyi bir gün. Ayrıca her zaman sosyalleştiğiniz gruplar dışında yeni ve yaratıcı fikirlerle uğraşan kişilerle kontakta olabilirsiniz. Toplu e-postalar gönderebilirsiniz.

Fütüristik, yaratıcı ve ileri teknolojiyi ilgilendiren konulara ilgi duyabilirsiniz. Bilim kurgu, astronomi ve astroloji ile ilgili kitaplar okuyabilir veya yayınları takip edebilirsiniz. Enerji çalışmaları yapmakla aküpunktür, alternatif tıp yöntemleri uygulamakla etkin sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız fikirlerinize destek verecek ve sıra dışı isteklerinize bile uyum sağlamaya çalışacaklardır.

Kaynak: SÖZCÜ

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*