Caner Erkin sonunda Asena Atalay sessizliğini bozdu

BEŞİKTAŞ: Caner Erkin sonunda Asena Atalay sessizliğini bozdu

Bir yıl önce boşanan milli Futbolcu Caner Erkin ile Asena Atalay arasındaki sular durulmuyor. Caner Erkin’in 2017’nin ilk günlerinde güzel oyuncu Şükran Ovalı ile Roma’da dünyaevine girmesinin ardından Asena Atalay çılgına dönmüş, nikahtan 3 gün sonra eski eşine 120 bin liralık icra takibi başlatmıştı.

Atalay, geçtiğimiz yılın başında 6 yıllık evliliğini bitirdiği Beşiktaşlı yıldızın mutluluğuna gölge düşürmekte kararlı! Boşandıktan sonra “Ceketimi alıp çıktım. Caner’den maddi beklentim yok” diyen Atalay, paralar suyunu çekince çocuğunu bahane etti.

Caner Erkin sonunda Asena Atalay sessizliğini bozdu
Caner Erkin sonunda Asena Atalay sessizliğini bozdu

Atalay, bu kez de 5 buçuk yaşındaki oğlu Çınar’a yaptığı harcamaları gerekçe göstererek eski eşi Caner Erkin’e yönelik 451 bin 151 TL’lik ikinci bir icra takibi başlattı. Bakıcıdan sağlığa, tatilden müzik eğitimi masraflarına dek oğlu için toplam 451 bin 151 TL harcadığını öne süren Asena Atalay, bu paranın faiziyle eski eşinden alınmasını talep etti. İstanbul İcra Müdürlüğü’nde yapılan icra takibine göre Atalay, eski eşinden, çocuğun bakıcı masraflarından, sağlık harcamalarına, yine çocuğun tatil masraflarından, müzik eğitimi giderlerine dek bir dizi harcamanın tahsilini istedi.

Caner Erkin sonunda Asena Atalay sessizliğini bozdu
Caner Erkin sonunda Asena Atalay sessizliğini bozdu

Eski eşinin icra takibi başlatması üzerine daha fazla dayanamayan Caner Erkin, sessizliğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bozdu. Nafakasını ödemediği için Caner Erkin’e icra takibi başlatan Asena Erkin’e, yıldız futbolcudan çok sert yanıt geldi.Açıklamasında Asena Erkin’in evlilik birliği sırasında 3. kişilerle birlikte olduğu halde çocuklarının zarar görmemesi için hukuki hakkını kullanmadığını belirten Caner Erkin, “Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım” yazdı.

Caner Erkin sonunda Asena Atalay sessizliğini bozdu
Caner Erkin sonunda Asena Atalay sessizliğini bozdu

“Bugün basından Asena Atalay’ın hakkımda oğlum Çınar’ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim. Bu tamamen yalandır.” “Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim.” “Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay’a karşı boşanma aşamasında hiç bir hukuki hakkımı kullanmadım.” “Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım.. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım”. “Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım.”

“ANNELİK BİLİNCİNDEN UZAK…”

“Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip”. “Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.” “Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum.”

Kaynak: SABAH

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*