Çocuk modası

ALIŞVERİŞ: Çocuk modası

Cicili bicili kıyafetler satın aldığınız, ne giydirirseniz giydirin seslerini dahi çıkarmayan çocukların olduğu günler çok geride kaldı. Yeni nesil çocuklar artık modayı takip ediyor ve ne giyeceğine kendi karar veriyor! Günümüzde çocuklar alışverişlerini dahi kendileri yapıyor. Bununla da yetinmiyor ve annelerinin kendileri için aldıklarını beğenmeyip “Bu sene bunlar moda değil” diyecek kadar da trendler hakkında bilgi sahibiler…

Detaylara dikkat!
Çocuklar için hazırlanan yeni koleksiyonlarda çiçek desenleri, kadife, dantel detaylar, etek, uzun çizme gibi pek çok parça ön plana çıkıyor. Kombinlerde ise kız çocuklarında tütü etek ve gömlek üzeri triko, erkek çocuklarında jean pantolon, gömlek ve papyon ebeveynler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Detaylara dikkat!
Çocuk modası

Çizgiler
Çocuk tasarımlarının hemen hemen hepsinde bu detayı görmek mümkün. Renklerin baskın olduğu bu akımda çizgiler en çok kazak ve çoraplarda karşımıza çıkıyor.

Çocuk modası
Çocuk modası

Elbise
Kız çocuklarının olmazsa olmaz tek parçası… Bebekken, çocukken hatta genç kızken bile annelerin büyük bir zevkle giydirdiği elbiselerde basmalarda kullanılan desenler bir adım öne çıkıyor.

Çocuk modası
Çocuk modası

Bot
Genel olarak uzun çizmeler trend olsa da etkisini hiçbir zaman yitirmeyen botlar çocukların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Daha çok günlük giyimde tercih edilen botlar bu yıl oldukça eğlenceli, renkli ve çiçekli…

Çocuk modası
Çocuk modası

Sweatshirt
Çiçek kabartmalı, Disney karakterli, renkli, işlemeli modeller kız ve erkekler tarafından çok tercih ediliyor.

Çocuk modası
Çocuk modası

Deri ceket
Kıza ayrı erkeğe ayrı yakışıyor. Hele ki büyümüş de küçülmüş imajı verildiğinde onları ısırmamak mümkün değil…

Çocuk modası
Çocuk modası

Gömlek
Kız ve erkek çocuklar için vazgeçilmez bir parça. Her parçayla rahatlıkla kombinlenebilen gömlekler bu yıl cıvıl cıvıl ve rengarenk.

Çocuk modası
Çocuk modası

Bomber
Geçtiğimiz yıl ve bu kış yetişkinler tarafından sıkça tercih edilen bu ceketleri çocuk koleksiyonlarında da sık sık göreceğiz. Bomber ceketler, tütü etek ya da salaş bir jeanle kombinlenebilir.

Kaynak: SÖZCÜ

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*