Fikret Orman'dan Eto'o açıklaması

FUTBOL: Fikret Orman’dan Eto’o açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Antalyaspor’lu Samuel Eto’o transferinde son durumu özetledi: “Dün yapılan algı operasyonu. Çocuk çocuk işler. Çok ayıp şeyler bunlar! Biz o işleri 15-16 yaşında bıraktık! Daha önce de söyledim. Bunların bir üst akılı var!”

Fikret Orman, Kartal Yuvası ziyaretinde basın mensuplarına Eto’o transferiyle ilgili açıklama yaptı. Orman, “Eto’o kendisi bize gelmek istedi. Bize önerildi. Hadi biz de konuşalım, dedim. Israrımız olmadığını daha önce de ilettim” dedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman şöyle devam etti: “Dünkü olaya geldiğimizde… Antalya Belediye Başkanı dostumuz, hocamız da eskiden Antalya’yı çalıştırmış. Beraber gittik. Biz netice itibari ile orada misafirimiz. Orada daha önceden kurulmuş bir algı var. TV kameralarının bizi çekmeleri, göstermeler filan. Biz o işleri 15-16 yaşında bıraktık. Bunlar ayıp şeyler, çocuk çocuk şeyler bunlar! Bu yapılan spor adamlığı değil. Adamlık değil. Bu algı operasyonun bir üst aklı olduğunu düşünüyorum. Camiaları birbirine düşman etmeye çalışacaklar! Antalyaspor ile yönetenleri ayırırız bir defa… Daha önce de söyledim. Bunların bir üst akılı var! Dün yaşananlardan sonra Antalyaspor yönetiminden beni arayan olmadı. Aramış olsalardı da açmazdım Beşiktaş’ta transferin başında ben varım. Transferi ekip olarak yapıyoruz. Metin Albayrak, izlemenin başında. Umut Güner, transfer komitesinin başkanlığını yapıyor. Hepimiz bir bütünüz. Ahmet Nur Çebi var, Ahmet Ürkmezgil var. Mitrovic’i Beşiktaş’a gelmeden yıpratmaya çalıştılar. Beşiktaş bu seneyi şampiyon olarak bitirecek, herkes görecek.”
İlişkili Haber

Kartal’ın yeni golcüsü kim olacak? Beşiktaş transfer haberleri

Antalyaspor kulüp başkanı Ali Şafak Öztürk, dün akşam Antalyaspor’un yeni tesisinin açılışında, yıldız futbolcuyu satmama kararı aldıklarını söylemişti. Öztürk, tecrübeli futbolcunun takımın başarısında önemli rol oynayacağını belirtmişti. Antalyaspor başkanlığına büyük hedeflerle geldiğini dile getiren Öztürk, “Büyük hedefler, büyük işler ve kişilerle olur. Kaptanımız Eto’o ile ilgili çeşitli transfer dedikoduları çıkıyor. Şehrimizin güzel insanlarıyla konuştuk, düşündük ve kaptanımızı satmama kararı aldık. Ne şart olursa olsun. İnşallah bizim yönetimimiz altında Antalyaspor’u şampiyon göreceğiz. Bunu hep beraber başaracağız.” ifadelerini kullanmıştı. Kaynak: Fanatik

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*