Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar

BEŞİKTAŞ: Ocak ayının ilk meclis toplantısı gerçekleşti

 

Beşiktaş Belediyesi 2017 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, Ortaköy’de bir eğlence mekanına yapılan silahlı saldırı sonrası yapılan meclis toplantısında sıcak gündem ile ilgili görüşlerini dile getirdi ve baş sağlığı mesajlarını iletti. Yaralılara acil şifalar dilendi. Elem olay ile ilgili konuşma yapan Hazinedar, meclis toplantısından detayları sosyal medya hesabında da paylaştı.

Ocak Ayı Belediye Meclis Toplantısının 1. Birleşimi gerçekleştirildi. Başkan Hazinedar, “Aziz yurttaşlarım Türkiye’yi değerli yapan eksiklikleri olsa da özgürlükçü demokrasinin çağdaş değerleridir.”
“Ülkemizi başta İslam ülkeleri bölgesinde ve dünyada farklı kılan; inançların özgürce ve bir arada saygı ile yaşandığı bir ülke olmasıdır”
“Terörün hedefi ülkemizi yaşanmaz bir yer yapmak, huzuru ve güveni yok etmektir. Bu yüzden terör özgürlüklerimizi hedef almaktadır”
“Türkiye’nin vitrini İstanbul, İstanbul’un vitrini Beşiktaş ve semtleridir. Özgürlükçü demokrasinin en güzel yaşandığı yerdir Beşiktaş” şeklinde konuştu.

meclis-gundemi-2017 meclis-gundemi-3-2017 meclis-gundemi-2-2017

 

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*