SPOR: Oğuzhan’dan Beşiktaş Medya Grup’a Teşekkür

SPOR: Oğuzhan’dan Beşiktaş Medya Grup’a Teşekkür

Beşiktaş Medya Grup tarafından düzenlenen ve onuncusu yapılan “Yılın Futbolcusu” yarışmasında, 2015/2016 sezonu “Yılın Futbolcusu” Oğuzhan Özyakup oldu.

Oğuzhan, “Kupayı tüm arkadaşlarım adına alıyorum. Mutluluğum anlatılamaz. Öncelikle taraftarımıza ve Şenol Hocama teşekkür ediyorum. Onlar olmazsa Kupayı alamazdım” dedi. Oğuzhan daha sonra twitter’dan bir mesaj yayınlayarak “Yılın futbolcusu Ödülü’ne aday gösteren oy veren herkese teşekkür ediyorum” dedi. Bu mesajın üzerine binlerce taraftar mesajın altına duygularını yazarak teşekkür etti. İşte Oğuzhan ÖZYAKUP’un o mesajı

“2015/2016 Yılın Futbolcusu Ödülü’ne aday gösteren ve oy veren herkese çok teşekkür ederim @besiktascomtr”

İşte Haberin Detayı:
Şampiyonluk kupasından sonra Beşiktaş’a bir kupada Oğuzhan’dan!.. “Yılın Futbolcusu” seçilen Oğuzhan Özyakup’a kupası Beşiktaş Medya Grup İmtiyaz Sahibi İsmail Baştuğ tarafından verildi. Baştuğ’ “Her futbolcu değerli. Kupayı bu yıl Oğuzhan kazandı. Gençlere sahip çıkmalıyız” dedi

Beşiktaş Medya Grup tarafından düzenlenen ve onuncusu yapılan “Yılın Futbolcusu” yarışması sona erdi. 2015/2016 sezonu “YIlın Futbolcusu” Oğuzhan oldu. Oğuzhan “Kupayı tüm arkadaşlarım adına alıyorum. Mutluluğum anlatılamaz. Öncelikle taraftarımıza ve Şenol Hocama teşekkür ediyorum” dedi.

Beşiktaş’ın en büyük ve prestijli yarışmasında toplam 40 gazeteci ve spor yazarı 2015-2016 sezonunda oynanan tüm maçları göz önüne alarak Beşiktaş Medya Grup’a görüş bildirdi. 1 yıl süren ve her hafta maçlarda öne çıkan futbolcular arasından sezon sonunda gösterilen adaylar arasında taraftarlar “Yılın Futbolcusu”nu seçti.


Gazetecilerin belirlediği adaylara 10.000 taraftar katıldı ve Yılın futbolcusunu belirledi.
Gazetecilerin gösterdiği adaylar Oğuzhan, Gomez, Atiba ve Sosa idi. Beşiktaş Medya Grup sezon bitiminden sonra adayları tüm yayınlarında ve sosyal medyada açıkladı. Beşiktaş camiası ve kamuoyuyla yapılan paylaşımlar büyük ilgi gördü. Açıklanan adaylara taraftarlar oy yağdırdı. Kıyasıya süren çekişme sonucu beğeni sayısı fazla olan adaylardan Beşiktaş’ın genç yıldızı Oğuzhan Beşiktaş’ta “Yılın Futbolcusu oldu.
Oğuzhan Özyakup’a Geleneksel “Yılın Futbolcusu” Kupası Beşiktaş Ümraniye Nevzat Demir tesislerinde taraftarların katıldığı törenle verildi.
Ödülü önceki yıllarda Tayfur, Sergen, Bobo, Delgado, Tello, Necip, Quaresma ve Fernandes kazanmıştı.

 

 

YILIN FUTBOLCULARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*