BAYRAMLAR BEŞİKTAŞ’TA KUTLANIR

BEŞİKTAŞ: 29 Ekim fener alayı ve konserlerle kutlanacak

Cumhuriyet’in 93. yılı Beşiktaş’ta çok görkemli bir şölene dönüşecek. Onbinlerin katılacağı devasa Fener Alayı, genç yaşlı, çocuktan 93 kişinin oluşturacağı cumhuriyet halkası ve çok özel konserler…

29 EKİM FENER ALAYI VE KONSERLERLE BEŞİKTAŞ’TA KUTLANACAK!

BAYRAMLAR BEŞİKTAŞ’TA KUTLANIR

Beşiktaş Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını tüm İstanbullu ve Beşiktaşlı vatandaşları bir araya getireceği meşaleli yürüyüşlerin ve özel sürprizlerin yer alacağı, birbirinden ünlü sanatçıların Cumhuriyet Bayramına özel olarak seslendireceği muhteşem konserlerle kutlayacak.

“TÜRKİYE’NİN EN UZUN FENER ALAYI”

Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 93. Yılı kutlamaları kapsamında binlerce vatandaş Balmumcudan Fener Alayı yürüyüşü ile birlikte Barbaros Meydanı’na yürüyecek. Yürüyüşte vatandaşlar ellerinde Türk bayrakları ve Beşiktaş belediye bandosunun bu güne özel olarak hazırladıkları marşlarla coşarak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını doyasıya yaşayacaklar. Yürüyüşün sona ermesi ardından Barbaros Meydanı’nı dolduran binlerce insan, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu birbirinden değerli sanatçıların şarkılarını seslendireceği keyifli bir konser ile yaşayacak.

7 AYRI SANATÇIDAN DEV KONSER

Bora Öztoprak, Fuat Saka, Grup Gündoğarken, Hüsnü Arkan, Hüseyin Turan, Suat Suna ve Onur Uğuş gibi değerli sanatçıların sahne alacağı Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Beşiktaş Belediyesinin düzenlediği bu özel günde vatandaşlarla buluşacak.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*