Markette "doğru yürü" dayağı

AKTÜEL: Markette “doğru yürü” dayağı

İstanbul’da alışveriş yapmak için girdiği markette önce sözlü tacize uğradı. Ardından dayak yedi. 4 çocuk annesi 53 yaşındaki Aslan Çamoğlu marketten çıktığında ise tanınmaz haldeydi. Burnu kırılmış gözleri ve kolları mosmordu. Karaciğer hastası da olan kadın olaydan sonra vücuduna aldığı darbelerden dolayı çok ağrılarının olduğunu söyledi.

Aslan Çamoğlu yaşadığı kabusu şöyle anlattı, ”Yağ almak için markete gitmiştim. Yürüyordum market içerisinde, arkam onlara dönüktü. Arkanıza bakın dedi, o zaman ben de dönüp baktım. Düzgün yürü dedi bana. Döverim seni düzgün yürü dedi. Ben yürüyorum zaten, nasıl dövüyorsun sen beni dedim. Böyle dövülür dedi. Eline ne aldığını görmedim ağır bir şeyle kafama vurdu. Müdahale etmeye çalıştım ama edemedim. Marketin içinde bana vurmaya başladı. Sonra marketin kenarına geçti gelenlere ben yaptım, haketti dedi. Market çalışanları karışmak istemediler açıkçası, daha sonra çalışanlardan biri dışarı çık birbirirnizi dışarıda yiyin dedi. Canım çok yandı, hatta orada ölebilirdim de. Çünkü yardım edecek kimse de yoktu.
Markete gidiyorsun, orada hiç yok yere dayakla karşılaşıyorsun. Ben onu tanımam o beni tanımaz, ilk defa karşılaştım böyle bir şeyle de.”
4 çocuk annesi kadın uğradığı saldırının ardından şikayetçi oldu, Ancak saldırgan ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Olay yeri çevresinde bulunan esnaf da saldırgandan çok şikayetçi. Esnaftan alınan bilgiye göre saldırgan çevreyi rahatsız ediyor ve zorla para istiyor. Kaynak: Milliyet

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*