Gökhan İnler: "Çocukluk hayalim gerçek oldu"

SPOR: Gökhan İnler: “Çocukluk hayalim gerçek oldu”

Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Gökhan İnler, Şampiyonlar Ligi’nde karşılaşacağımız Napoli maçı öncesinde uefa.com’a konuştu. Beşiktaş’ın sezon başında kadrosuna kattığı Gökhan İnler, Napoli maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Gökhan İnler’in açıklamaları şöyle; ‘Senelerdir takip ettiğim büyük bir kulübe geldim. Çocukluğum onların oynadıkları derbi maçları izlemekle geçti. Bu transfer ile çocukluk hayalim gerçek oldu. İstanbul’da olmaktan çok mutluyum.

Küçüklüğümde Beşiktaş’ın İsviçre’de oturduğum eve yakın yaz kamplarını izlemeye giderdim. Beşiktaş her zman kalbimdeydi. Transfer sezonunun bitimine çok az kala kararımı verdim ve ondan sonra her şey çok çabuk gelişti. İlk başından iki haftada dört maç oynamak biraz zor geldi. Fakat hocam ve takım arkadaşlarım sayesinde takıma kolay adapte oldum.

Stadio San Paolo’da oynamak müthiş bir duygu olacak. Orada dört senem geçti. Udinese’de oynarken de gelmiştim o stada. Napoli’de futbolumu ilerletme fırsatı buldum. Eski takım arkadaşlarımla hasret gidermeyi ve onlara karşı oynamayı dört gözle bekliyorum.’ Kaynak: Fanatik

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*