SPOR: Oğuzhan Özyakup kendi kendini yaktı!

SPOR: Oğuzhan Özyakup kendi kendini yaktı!

Şampiyonlar Ligi’ndeki Benfica maçında sol ayak bileğinde burkulmaya bağlı tendon kılıflarında zorlama ve ödem oluştuğu için oyuna devam edemeyen Ozzie, tam 10 gün sonra iyi hissettiğini söyleyip Galatasaray karşılaşmasında forma giydi.

Ancak genç yetenek bu maçta da aynı ayak bileğinde ödem oluştuğu için ilk 45 dakika sonunda oyundan çıkmak zorunda kaldı. İşte Ozzie’nin G.Saray’a karşı oynama isteği kendisinin iyileşme sürecini uzattı.
Hareketli yer olan bilekteki ödemi tam geçmeyen ve sakatlığı nüksetme ihtimali olan Oğuzhan’ın bir süre daha takıma giremeyeceği ve kulupü doktoru Sarper Çetinkaya tarafından da temkinli bir şekilde tedavisine devam edildiği belirtildi.

2-3 AY OYNAMAMA RİSKİ VAR!
Haberturk’un haberine göre; Genç oyuncunun, yarınki Kayserispor veya hafta içindeki Napoli maçlarından birinde oynaması halinde 2-3 ay sahalardan uzak kalabilecegi ortaya çıktı. Bu durum teknik direktör Şenol Güneş’i tedirgin ederken, tecrübeli teknik adamın Oğuzhan’ın durumunu yakından takip ettiği ve doktorlardan devamlı bilgi aldığı kaydedildi.
Öte yandan sakatlığını atlatamayan Oğuzhan’ın buna rağmen Ukrayna ve İzlanda maçlarının aday kadrosuna gitmek istediği hatta bu konuda hem Şenol Güneş hem de başkan Fikret Orman’ın izin istediği ancak hazır olmaması nedeniyle olumsuz yanıt aldığı ifade edildi.

AMK SPOR

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*