Napoli maç biletleri satışa çıktı

SPOR: Napoli maç biletleri satışa çıktı

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde deplasmanda Napoli ile oynayacağı maçın biletleri satışa çıktı. Ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Beşiktaş’ın deplasmanda Napoli ile oynacağı maçın biletleri satışa çıktı. Siyah-Beyazlılar’ın resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapmış olduğu açıklama şöyle;

BİLET SATIŞI KULÜP BİNASINDA

UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda İtalya’nın Napoli takımı ile 19 Ekim’de deplasmanda oynayacağımız mücadelede taraftarlarımız için ayrılan biletlerin satışı, Akaretler’de bulunan kulüp binamızda C Blok 3. Katta başladı.

Bilet satın alacak taraftarlarımızın, pasaport fotokopilerini yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Her bir pasaport için tek bilet verilecek olup, biletlerin üzerine maça gidecek kişilerin isimleri not edilecek; stadyum girişinde pasaport ve bilet üzerindeki isim kontrolü yapıldıktan sonra stadyuma giriş yapılabilecektir.

İtalyan Emniyeti, bilet üzerindeki isim ile pasaportun eşlememesi durumunda stadyuma girişi engelleme yetkisine sahip olduğunu kulübümüze bildirdiğinden, bu hususa dikkat edilmesi gerekmektedir.

BİLET 30 EURO

Bilet fiyatı 30 Euro’dur. Ödemenin nakit ve EURO olarak yapılması gerekmektedir. Bilet satışları 11-14 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. Bilet satış saatleri: 09.00-18.00.

Not: Maç günü İtalya’da bilet satışı emniyet yetkililerinin izin vermemesi sebebiyle yapılamayacaktır. Kaynak: Fanatik

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*