Kara Kartal'da forma savaşı

SPOR: Kara Kartal’da forma savaşı

Beşiktaş’ta gözler lige çevrilirken, Teknik Direktör Şenol Güneş Milli oyuncuların performansından oldukça memnun kaldı. Milli takımlara giden oyuncuların tamamının sakatlıksız dönmesi ve formlarını korumaları Şenol Güneş’i sevindirirken, sakat oyuncuların iyileşmesi de geniş kadro için oldukça önemli. Şu ana kadar olan resmi maçlarda toplamda 22 futbolcuya şans veren tecrübeli çalıştırıcı, Kayserispor maçı öncesinde oyuncuların son durumlarını analiz ederek kadro tercihinde bulunacak.

Medipol Başakşehir ile oynanan hazırlık maçında hemen hemen tüm takımın mücadelesinden memnun kalan Güneş, bu oyuncuları da göz ardı etmeyecek. Kayserispor’un hızlı hücumlarını oyunculara yapılacak antrenmanlarda ezberletecek Beşiktaş Teknik Heyeti, özellikle rakibin duran top organizasyonlarına önlem almaya çalışacak.

Duran topları etkili kullanabilen Kayserispor’un bu organizasyonlarını görüntülü analizlerle oyuncularına izletecek Güneş, hem alan hem de adam adama savunma konusunda uyarılarda bulunacak. Hücumda da kanat organizasyonları üzerinde duracak olan Beşiktaş’ta Caner ve Quaresma’nın ortaya koyacağı performansa güvenen Güneş’in, Cenk Tosun ve Aboubakar ile görüşerek bu oyunculardan gelen ortaları iyi değerlendirmelerini istedi.

Çaykur Rizespor maçında pozisyonlara giren ancak değerlendiremeyen Aboubakar, kendi milli takımında attığı golle biraz olsun moral bulurken, şans bulması halinde takımın etkili isimlerinden biri olacak. Kaynak: Lig TV

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*