Silahla yaralama, darp gibi birçok olay nedeniyle gündemden düşmeyen ve son olarak eski polis müdürü Adil Serdar Saçan'ı darp eden Onur Özbizerdik, Tarabya'da Ahmet Ozan Özalp'ı yaraladığı olaydan Mayıs ayında mahkûm olduğu ortaya çıktı. Mafya babası Dündar Kılıç’ın torunu ve Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu olan Özbizerdik, yargılandığı davada 5 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılmış.

BEŞİKTAŞ: Onur Özbizerdik darptan cezalı

Eylül’de darptan tutuklanan Onur Özbizerdik Mayıs ayında hapis ceza almış. Onur Özbizerdik’in, Tarabya’da bir kişiyi vurduğu olay nedeniyle yargılandığı İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nce Mayıs ayında “Kasten yaralama, mala zarar verme ve Ateşli Silahlar Kanunu’na muhalefet” suçlarından 5 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldığı ortaya çıktı. Bu sürede de suç işlemeden durmayan Özbizerdik, 26 Eylül’de Beşiktaş’ta eski emniyet müdürü Adil Serdar Saçan’ı darp ettiği için tutuklandı.

Silahla yaralama, darp gibi birçok olay nedeniyle gündemden düşmeyen ve son olarak eski polis müdürü Adil Serdar Saçan’ı darp eden Onur Özbizerdik, Tarabya’da Ahmet Ozan Özalp’ı yaraladığı olaydan Mayıs ayında mahkûm olduğu ortaya çıktı. Mafya babası Dündar Kılıç’ın torunu ve Alaattin Çakıcı’nın üvey oğlu olan Özbizerdik, yargılandığı davada 5 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılmış.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*