Beşiktaş Kent Konseyi 2016-2019 II. Dönem II. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı

BEŞİKTAŞ: Kent Konseyi Belirlendi

Beşiktaş Kent Konseyi 2016-2019 II. Dönem II. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı
Beşiktaş Kent Konseyi 2016-2019 II. Dönem II. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı Beşiktaş Belediyesi Levent Hizmet Binası 5. Kat Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2016 Pazartesi

Program ve Gündem:

Tarih: 17 Haziran 2016 Cuma
Saat: 14.00 -16.00
Yer: Beşiktaş Belediyesi 5.Kat Konferans Salonu

13.45 – 14.00 Kayıt ve Temsil Belgelerinin Verilmesi
14.00 – 14.10 Saygı Duruşu, İstiklal Marşı
14.10 – 14.30 Divan Kurulunun Oluşturulması
14.30 – 14.40 Av. Murat Hazinedar’ın Açılış Konuşması
14.40 – 15.00 Beşiktaş Kent Konseyi Genel Meclisi Geçmiş Dönem Çalışma Raporu Sunumu: Genel Sekreter Ferhunde Şirin
15.00 – 15.20 Beşiktaş Kent Konseyi Genel Meclisi Yürütme Kurulu Adaylarının Belirlenmesi
15.20 – 16.00 Oylama ve Seçimler
16.00 – 16.10 Dilek ve Öneriler
16.15 Kapanış

Divan Kuruluna; Divan Başkanı Selçuk Taçalan, Divan Kurulu Üyesi Ayşe Ünlü ve Divan Kurulu Üyesi Perihan Uyar oy çoğunluğu ile seçildi.

Seçimli Genel Kurul sonucunda Beşiktaş Kent Konseyi 2016-2019 II. Dönem II. Yürütme Kurulu üyeleri aşağıdaki gibidir.

BEŞİKTAŞ KENT KONSEYİ II. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU YÜRÜTME KURULU LİSTESİ

Kent Konseyi Başkanı: Av. Murat Hazinedar

Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri Asil Liste
1. Ayşegül Feyzioğlu (Mimar Sinan Üniversitesi Öğretim Üyesi)
2. Funda Üzümcü (Yaşam Hakkı Derneği Başkanı)
3. Cihan Altunpul (Levazım Mahallesi Temsilcisi)
4. Av. Hayrunnisa Şanlıoğlu (Konaklar Mahallesi Temsilcisi)
5. Av. Handan Beden (Sinoplular Derneği)
6. Serra Ulusoy (TEMA Vakfı Temsilcisi)
7. Serkan Çeçen (Boğaziçi Üniversitesi ve Kabataşlılar Derneği Temsilcisi)
8. Hacer Akgün Marino (İnşaat ve Kadın Derneği)
9. Berna Kutsal (Gayrettepe Mahallesi Temsilcisi)

Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri Yedek Liste
1. Selçuk Taçalan (Ordulular Derneği Temsilcisi)
2. Bahattin Birecikli (Çevre Kültür ve Dayanışma Derneği Temsilcisi)
3. Tuna Günay (HAYTAP Temsilcisi)
4. Suat Üzümcü (Beşiktaş Amatör Spor Kulübü Destekleme Derneği)
5. Adnan Demir (Ortaköy Mahalle Temsilcisi)
6. Semiramis Beşli (Levent Mahalle Temsilcisi)
7. Meral Şengüler (Vişnezade Mahalle Temsilcisi)
8. Demet Hayran (Can Dostum Derneği Temsilcisi)
9. Nurcan Sızmaz (Dikilitaş Mahalle Muhtarı)

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*