Bakan Soylu, basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Eskişehir ziyareti ile ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunan Bakan Süleyman Soylu, "Bu akşam bizim de çalışma hayatının önemli unsurlarından olarak nitelendirdiğimiz bir mevsimlik tarım işçileriyle bir iftar gerçekleştireceğiz. Ayrıca yine bu mevsimlik tarım işçilerinin çocuklarının aynı zamanda çalışırken okul ihtiyaçlarının giderilmesi için de açılan okulun hem değerlendirmesini hem okuldaki hizmetleri, nasıl yürüdüğü konusundaki denetimleri ortaya koymaya çalışacağız" dedi.

EKONOMİ: Emeklilik yaşı açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, emeklilik yaşının düşürülmesi konusunda, vatandaşların haklı olduğunu ve kendisinin de yaşa takıldığını söyleyerek, “Sosyal güvenlik sistemimizin bir gelir-gider dengesi var. Biz bunu sürdürülebilir kılmak zorundayız ” dedi

Kaynak: Posta

Bakan Soylu, basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Eskişehir ziyareti ile ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunan Bakan Süleyman Soylu, “Bu akşam bizim de çalışma hayatının önemli unsurlarından olarak nitelendirdiğimiz bir mevsimlik tarım işçileriyle bir iftar gerçekleştireceğiz. Ayrıca yine bu mevsimlik tarım işçilerinin çocuklarının aynı zamanda çalışırken okul ihtiyaçlarının giderilmesi için de açılan okulun hem değerlendirmesini hem okuldaki hizmetleri, nasıl yürüdüğü konusundaki denetimleri ortaya koymaya çalışacağız” dedi.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*