Babalar Günü’nde Morso ve Weber bahçe mangalları en güzel hediye!

ALIŞVERİŞ: Babalar Günü’nde bahçe mangalları en güzel hediye

Bahçe mobilyaları markası L’unica, dünyaca ünlü Morso ve Weber bahçe mangallarını müdavimleriyle buluşturuyor. Damak zevkine ve keyfine düşkün olup sağlıklı yiyecekler pişirmeyi sevenlere hitap eden bu bahçe mangalları, Babalar Günü için en iyi hediye alternatiflerinden…

Kullanıcılarına hem konfor hem de keyifli anlar vadeden bahçe mobilyası markası L’unica, dünyaca ünlü Morso ve Weber bahçe mangalları ile babaların mangal marifetlerini göstermelerine imkan tanıyacak. Babalar Günü’nde babalara alınabilecek en iyi hediye olan bu bahçe mangalları ile bahçede yaşanan keyif anları katlanarak artacak.

İskandinav tasarımıyla lezzetli alternatifler…

Odun ateşinin sıcaklığını İskandinav tasarımının kalitesiyle harmanlayan ve dış mekanlara taşıyan Morso, 160 yıldan fazla zamandır Danimarka’da döküm demir ve odun sobası üretiyor. Morso’nun ürün yelpazesine eklediği ve L’unica’nın Türk kullanıcılarla buluşturduğu Morso Living Serisi‘nin gözde ürünlerinden ödüllü tasarımcı Klaus Rath tasarımı Forno ile babalar, ateşin sıcaklığı veranda üzerinde yayılırken sağlıklı ekmekler ve birkaç dakika içinde pişen çıtır pizzalar hazırlayabilecek. Taş fırından ilham alan iç tasarımı, geniş tutulan düşük tavanı ve yuvarlatılmış ateş haznesi ile pişirme işlemi için en ideal randyant ısıyı üreten Forno, Tuscan döküm ızgarasıyla birlikte lezzeti ve özsuyu içine hapsolmuş nefis biftek ve sebzeler ile tütsülenmiş balıklar pişirilmesine de olanak sağlıyor.

Babalarla bahçe keyfi Weber’le artacak

Babaların keyifle yaptıkları mangal işlerinde onlara hünerlerini gösterme fırsatı veren Weber bahçe mangalları, mangal keyfinin unutulmaz anlara dönüşmesini sağlayacak. L’unica’nın Levent Bölge Bayiiliği‘ni üstlendiği Weber bahçe mangalları, et pişirmenin yanı sıra birçok farklı lezzet ile orijinal ve profesyonel menüler oluşturma şansı da tanıyor.

Babaları ve tüm aileyi mutlu edecek Weber bahçe mangalları ürünlerini L’unica’nın Levent showroom’undan, Morso Living Serisi ürünlerini ise L’unica’nın Levent showroom’unun yanı sıra Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden temin etmek mümkün.
gaste.tv

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*