Metal Yapı Blue Lake!

EMLAK: İşte merakla beklenen Gök Teras!

Metal Yapı Konut, Küçükçekmece’de hayata geçirdiği Blue Lake projesinin kapılarını basın mensuplarına açtı. 8 bloğun havadan birleştiği, içerisinde 3 adet infinity havuz bulunan ve 1,3 km’lik yürüyüş parkuru bulunan “Gök Teras” misafirlerini büyüledi. Projede avantajlı fiyat aylarını kaçırmayın!

Blue Lake projesi 8 bloktan meydana gelirken, bu blokları çelik yapılarla birleştirip çatıda toplam 1,3 km yürüyüş parkuru, 3 gök teras havuzu, zaman geçirebileceğiniz lounge yapıları ve dinlenme alanları sizleri eşsiz deniz ve gök manzarasında bekliyor.Küçükçekmece konut projeleri arasında toplam 175 bin metrekare inşaat alanı olan projede 788 konut ve biri sahil tarafında biri iç tarafta olmak üzere iki ayrı ticari ünite bloğu yer alıyor.

Metal Yapı Genel Müdürü Murat Karali, çatıda 6 bin 750 metrekare gök terası yaptıklarını, İstanbul’da bu konsepte teras ve yürüyüş anlamında en büyük alanın bu proje olduğunu söyledi. Bir ay önce lansmana başladıklarını ve inşaatın kabasını bitirdiklerini söyleyen Genel Müdür, Duvarları tamamladık ve ince işlere geçtik. Bir hafta sonra ahşap işlere başlıyoruz. 2017 Ağustos gibi bitireceğiz dedi.

1 ayda %20’si Satıldı!

Proje içerisinde her dairenin en az göl ve deniz manzarası içerdiğini söyleyen Karali, dairelerde en az 14 metrekare teras olduğunu, hatta bazı terasların 65 metrekareye kadar çıktığını söyledi. Projede tüm salon ve mutfaklar göl, deniz ve peysajı görüyor. Gölün gerisinde kalan tüm alan kamuya açılacak. Yeşil alan olarak yer alacak sahil şeridi ile.

19 bin metrekare peysaj alanı oluşturduklarını söyleyen Karali, projenin 2 meydanı olduğunu, aktivite ve cennet bahçesi adı verdikleri meydanlarda loungelar, oturma alanları, çocuk oyun alanları ve sosyal alanlar kurduklarını söyledi.

Blue Lake Fiyatlar

Blue Lake’de metrekare fiyatları 2 bin 700 dolardan 5 bin 500 dolar arasında değişiyor. 1+0’dan 4+1’e kadar daire seçenekleri mevcut. Dubleks daire seçenekleri mevcut. Dairelerin fiyatları konumuna şekline metrekaresine göre değişiyor. 198 bin dolardan başlıyor fiyatlar.

Blue Lake Ödeme Planı

Şu anda bir kampanya dâhilinde kişiye özel ödeme planları var. Halk Bank, Ziraat Bankası, Vakıf Bank ve Ak Bank ile projenin anlaşması var. 0,69, 0,79, 0,89 kredi anlaşmaları ve aynı zamanda firma üzerinde özel ödeme seçenekleri var. Metal Yapı Konut kendi içerisinde vade farkı almıyor.

Hem döviz olarak hem TL olarak ödeme yapılabiliyor. Anlaşma yapıldığı zaman kuru sabitleyebiliyorlar.

Blue Lake bünyesinde bulunan ticari üniteleri satışa çıkarmayacak, kendi seçeceği işletmelere kiralayacak.

Fitness, hamam, sauna, hobi odaları, çocuk bakım odalar, araba bakım ve yıkama alanları, çöp odaları mevcut. Toplanan çöpler buraya aktarılıp ilaçlanıp preslenip öyle çıkarılacak.

bluelakemanzara
Blue Lake Lokasyon

Metal Yapı Konut’un genel felsefesi çerçevesinde markanın diğer projeleri gibi ‘yaşama en yakın noktada satışa sunulan’ Blue Lake Projesi; toplu ulaşım araçlarına, okullara, üniversitelere ve AVM’lere oldukça yakın ve merkezi konumuyla ön plana çıkıyor. Blue Lake; TEM ve E5’e, toplu ulaşım araçlarına ve havaalanına çok yakın. Konum itibarı ile Göl kenarının hemen yanında, Mimar Sinan Köprüsü’ne 200 m, E5, Metrobüse ve Marmaray’a 500 m, Atatürk Havalimanı’na ise 2 km uzaklıkta bulunuyor.
gaste.tv

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*