Lunapark Heyecanı Evlere Taşınıyor

AKTÜEL: Lunapark Heyecanı Evlere Taşınıyor

“Çocuklara icat çıkarttıran, eğitici oyuncakta dünya devi Alman “FischerTechnik”, Super Fun Park oyuncak seti ile çocukların lunapark heyecanını evlere taşıyor. 660 parçadan oluşan, motor ve enerji kaynağı ile gelişmiş bir inşaat seti olarak dikkat çeken Super Fun Park ile çocuklar hayallerindeki lunaparkı sıfırdan kurabiliyor.

Lunaparkların vazgeçilmezi olan dönme dolap, atlı karınca ve balerin başta olmak üzere 3 model yapılabilen Super Fun Park setleri gerçek bir lunapark atmosferini çocukların parmakları arasına taşıyor. Yarım metre yükseklikteki dönme dolabı yapan çocuklar, eğlenirken öğrenmenin tadına Super Fun Park oyun setleriyle ulaşıyor. ”

“Oyuncaktan daha fazlası” sloganıyla 100’ün üzerinde ülkede satışa sunulan FischerTechnik, Türkiye’de çocuklar için Edu Play distribütörlüğünde fark yaratmaya devam ediyor. 660 parçadan oluşan Super Fun Park oyuncak seti yüksek kalite malzemeden üretilmiştir. 7 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan set; çocukların eğitim hayatları boyunca bilimsel ve teknolojik uygulamalara daha çabuk adapte olmalarını sağlıyor, başarılarına büyük oranda katkı sağlıyor.
Çok Yönlü Birleşim ile Daha Çok Kazanım
Farklı kenarlarından birleşebilme özelliği olan geçmeli Super Fun Park parçaları, üretken ve esnek kullanım sağlar. Geçmeli parçalarla oynamak çocukların; şekil algısını, renk algısını, el-göz koordinasyonunu, üretkenliğini, öz güvenini ve zekâsını arttırır. Geçmeli parçalar temel yapı taşları olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede hem farklı setlerdeki blokların ortak kullanımını sağlar hem de üretkenliği destekler.
gaste.tv

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*