Şenol Güneş'ten futbolculara moral

SPOR: Şenol Güneş’ten futbolculara moral

Siyah-beyazlı teknik adamın tesislerde bire bir görüşmeler yaptığı Alexis Delgado, İsmail Köybaşı ve Tolga Zengin’e moral aşıladığı öğrenildi. Şenol Güneş bu oyuncuları Kayserispor’la yarın oynanacak şampiyonluk yolundaki kritik maçta da ilk 11’de sahaya sürmeyi planlıyor.
Akhisar Belediyespor karşısında kaybedilen iki puanın sorumlusu olarak gösterilen Beşiktaşlı bazı futbolculara, Teknik Direktör Şenol Güneş sahip çıktı.
Güneş’in, Kayserispor’la yarın Vodafone Arena’da oynanacak şampiyonluk yolundaki kritik karşılaşmada Akhisar maçının 11’ini bozmayacağı aktarıldı. Akhisar deplasmanında yenilen 3 golde yapılan hatalarla öne çıkan İsmail Köybaşı, Alexis Delgado ve Tolga Zengin ile bire bir görüşerek Kayserispor maçına hazırlayan deneyimli hoca, basına açık olan son antrenmanda bu futbolcuları 11’de görevlendirdi. Şenol Güneş bu yaklaşımıyla hem eleştirilerin odağındaki oyuncularına destek verirken hem de kamuoyuna, “Ben bu kadronun arkasındayım” mesajını iletti.
Kayserispor maçının 18 kişilik kadrosunu bugün basına kapalı gerçekleştirilecek antrenmanda belirleyecek olan siyah-beyazlı teknik adam, futbolcularıyla yaptığı toplantıda ise “Futbolda hatalar olabilir. Önemli olan bu hataları en aza indirgemek. Hepiniz benim için değerlisiniz. Kadroda maçlara göre bazı değişiklikler olabilir ama bu durum yanlış anlaşılmasın. Kalan haftalarda hepimiz bir hedefin etrafında kenetlenmeliyiz” diye konuştuğu aktarıldı.
Bu arada Şenol Güneş’in, Kayserispor maçında sahaya süreceği kadroyu başarılı olması halinde Galatasaray derbiside de bozmayacağı ifade edildi. (Milliyet)

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*