Quaresma: "Mutlu son için gün sayıyoruz"

SPOR: Quaresma: “Mutlu son için gün sayıyoruz”

Beşiktaş’ın en formda isimlerinden biri olan Portekizli oyuncu “Şampiyonluku zakta değil, yürekten inanıyoruz”diye konuştu. Quaresma, “Taraftarımızın desteği, bizim sahadaki arzumuz ve isteğimizle kupayı Vodafone Arena’da kaldıracağız” dedi.
Beşiktaş’ta tüm hesaplar sadece ve sadece şampiyonluk üzerine yapılıyor. Başta futbolcular ve teknik heyet olmak üzere, Ümraniye’deki herkes mutlu sona ulaşmak için geri sayıma başladı. Yöneticiler bile gün aşırı tesislere giderek hem takıma hem de teknik heyete moral veriyor, onların coşku ve isteğine ortak oluyor. Herkes bir ağızdan “Şampiyon olacağız” derken, siyah- beyazlı ekibin Portekizli yıldızı Ricardo Quresma ise ayrı bir heyecan içerisinde.
İkinci kez Beşiktaş formasını giyen Quaresma ortaya koyduğu etkili performansı ile, daha önce olduğu gibi yine taraftarların gözbebeği olmayı başardı. Tecrübeli oyuncu, geçtiğimiz günlerde eski kulübü Porto’nun kendisine istemesi üzerine internet üzerinden yaptığı açıklamada, “Şampiyonluktan çok uzakta değiliz, az kaldı. Takım kalan maçlara hazır ve motive olmuş durumda. Taraftarımızın yoğun desteğini hissediyoruz. Onlar için en iyi performansımızı ortaya koyacağız” diyerek Beşiktaş’ta çok mutlu olduğunu dile getirmişti.
Ricardo Quaresma, takım arkadaşlarıyla yaptığı birebir güreşmelerde, “Buraya kadar geldik, artık bu işin geri dönüşü yok. Avantaj bizde, taraftar bizde, destek bizde, moral-motivasyon bizde.. Bu şartlarda şampiyonluğu kaptıracak değiliz. 4 maç sonra mutlu sona ulaşmak için sabırsızlanıyorum. Başkan, yönetim, teknik heyet, bizler ve en önemlisi taraftarımızla birlikte şampiyonluğu adeta çılgınlar gibi kutlamak istiyoruz” diyerek arkadaşlarını motive ediyor. Fotomaç

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*