Beyaz Dişler İçin Hindistan Cevizi Yağı

SAĞLIK: Hindistan cevizi ile dişleri beyazlatın

Güldüğünüzde dişlerinizin daha beyaz gözükmesini istiyorsanız hindistan cevizi yağını, ağız bakım ritüelinizin arasına ekleyebilirsiniz. Hindistan cevizi yağı, beyazlatmaya yarayan ve kimyasallardan oluşan diğer ürünlere göre dişlerinizin hassasiyetini arttırmaz. Ayrıca plak oluşumunu engellediği gibi diş eti sağlığınızı da korur.

İşte bütün bu yararlarından yararlanabileceğiniz hindistan cevizi yağını, evde üç farklı şekilde kullanarak daha beyaz dişlere sahip olmanın yöntemleri!
Parmaklarınızla kullanacağınız diş ipinin her yerine hindistan cevizi yağı sürün. Kullanacağınız bu diş ipi, dişinizde beyazlatıcı ürünlerin ulaşamadığı yerlere ulaşır. Böylece hindistan cevizi yağı sürülmüş diş ipi ile dişlerinizde ulaşamadığınız bölgelere ulaşrak beyazlamalarını sağlarsınız.
Dişlerinize, her zaman kullandığınız diş macunu yerine doğal ürünlerden oluşan beyazlatıcı etkili karışımı hazırlayın. Bir damla hindistan cevizi yağı ve ufak bir tutam kabartma tozunu birlikte karıştırın. Kabartma tozu içindeki ürünlerle yağın karışımı dişlerinizin daha beyaz olmasını sağlar. Bu karışımla dişlerinizi fırçalarken yutmamanızda fayda var.
Ağzınızı hindistan cevizi yağı ile gargara yapmak, dişlerinizin inci beyazlığına ulaşması için en kolay yollardan biridir diyebiliriz. Sabahları uyanır uyanmaz bir çorba kaşığı hindistan cevizi yağı ile ağzınızı gargara yapın. Dişlerinizin her bölgesine ulaşan hindistan cevizi yağı, sadece dişlerinizin beyazlığını sağlamakla kalmaz ayrıca ağız sağlığınızı da korur.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*