Roberto Hilbert: "Burada her şey mükemmel"

SPOR: Roberto Hilbert: “Burada her şey mükemmel”

Kara Kartal’ın eski oyuncusu Hilbert, 2 hafta önce konuştuğu yakın arkadaşı Gomez’in kendisine ne söylediğini açıkladı: Burada her şey mükemmel.
“Mario Gomez, Beşiktaş’a gelmeden önce de beni aramıştı. Son yaptığımız görüşmede, ‘Burada her şey, bana daha önce anlattığın gibi mükemmel’ dedi. Başka takımların onu istemesi ise normal, çünkü sürekli gol atıyor. Ancak geleceğine sezon sonunda karar verecek”
2010-2013 yılları arasında Siyah-Beyazlı ekibin formasını giyen ve taraftarların en çok sevdiği oyunculardan biri olan Roberto Hilbert, FANATİK’e konuştu. 3 sezondur kariyerini ülkesi Almanya’nın Bayer Leverkusen takımında sürdüren Hilbert, buradaki yaşamından İstanbul ve Beşiktaş sevgisine, Stuttgart’ta beraber oynadığı Mario Gomez ile Andreas Beck’e kadar birçok konu hakkında açıklamalarda bulundu. 31 yaşındaki sağ bek şunları söyledi: “Leverkusen’de bu sezon biraz şanssızdım. 3 sakatlık geçirdim ve 2 kez ameliyat masasına yattım. Şu an ise bir sorun yok ve hocamın kalan maçlarda bana şans vermesini bekliyorum. Elbette Beşiktaş’taki harika 3 yılımı unutamam. Türkler’in mentalitesini ve yaşam şeklini çok seviyorum.”
“Zaten zaman zaman İstanbul’u ve oradaki arkadaşlarımı ziyaret ediyorum. Kim bilir belki bir gün tekrar Türkiye’de oynama şansı bulurum. Evet, Gomez ve Beck, Beşiktaş’a gelmeden önce beni arayıp, takım ve şehirle ilgili bilgi aldılar. Zaten sık sık onlarla telefonlaşıyoruz. Gomez harika bir sezon geçiriyor ve gollerini de atıyor. Fiorentina’daki döneminin ardından insanlara ne kadar kaliteli bir futbolcu olduğunu gösterdi. Beşiktaş’ın şampiyonluğunda büyük pay sahibi olacağını düşünüyorum. İki hafta önce telefonda bana, ‘Burada her şey, daha önce anlattığın gibi mükemmel’ dedi. Umarım takımda kalır. Kendisiyle geleceği hakkında da konuştuk ve henüz bir karar vermediğini söyledi. Durumu sezon sonu netleşecek. Ancak onun gibi sürekli gol atan bir forvetle başka takımların ilgileniyor olması da normal.” Kaynak: Fanatik

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*