BEŞİKTAŞ: Asırlık ağaç minibüsün üzerine devrildi

BEŞİKTAŞ: Asırlık ağaç minibüsün üzerine devrildi

Beşiktaş’ta kuvvetli esen rüzgara dayanamayan asırlık ağaç, seyir hakindeki minibüsün üzerine devrildi. Ağacın üzerine düştüğü minibüs sürücüsü olaydan yara almadan kurtuldu.

Beşiktaş Yıldız Caddesi üzerinde saat 12.00 sıralarında meydana geldi. Esen kuvvetli rüzgara dayanamayan asırlık kestane ağacı, seyir halindeki boş servis minibüsünün üzerine devrildi. Minibüs şoförü Halit Şahin olaydan yara almadan kurtuldu. Yola devrilen ağaç için olay yerine belediye ekipleri çağrıldı. Belediye işçileri ağacı keserek yoldan kaldırdı.

DEVRİLEN AĞACIN ALTINDA KALAN SÜRÜCÜ “ÖLÜMDEN DÖNDÜM”
Kendi imkanları ile ezilen tavanın altından çıkan sürücü Halit Şahin “Bir anda kuvvetli bir fırtına koptu. Ben seyir halindeyken ağaç üzerime devrildi. Arabanın içinde kaldım. Minibüsten zor çıktım. Allahtan kurtulduk. Verilmiş sadakamız varmış. Ölümden döndük. Bu ağaçların kontrol edilmesi gerekiyor. Hepsi yüz yıllık ağaçlar. Kökleri çürük. Benim başıma gelen başkasının başına da gelebilir” dedi.

Bir süre kapalı kalan Yıldız Caddesi devrilen ağacın belediye ekipleri tarafından kaldırılmasından sonra yeniden açıldı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*