Beşiktaş'ın yeni yuvası açıldı

SPOR: Beşiktaş’ın yeni yuvası açıldı

3 yıllık hasrete nokta koyan, Vodafone Arena’ya kavuşan Siyah-Beyazlılar, stattaki Kartal Yuvası’nı da açtı. Türkiye’nin en büyük mağazası görücüye çıkarken, Başkan, “Burası Beşiktaş’a büyük gelir getirecek” ifadesini kullandı.
Türkiye’nin en büyük Kartal Yuvası, Vodafone Arena’da açıldı. 1200 metrekare alan üzerine yapılan ve iki katlı olan mağazada Beşiktaş’ın tüm lisanslı ürünleri satılacak. Alt katında temsili bir soyunma odasının bulunduğu mağazanın açılışına Başkan Fikret Orman ve İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile birlikte yöneticiler katılırken, takım kaptanları Tolga Zengin ile Necip Uysal da kurdeleyi kesti.
Başkan Orman, 41.903 adet basılan Vodafone Arena tişörtünün 1 numaralı sayısını satın alırken, camiaya mesaj verdi. Siyah-Beyazlı kulübün patronu, “3 senedir statsız oynuyoruz. Bizim için çok önemli bir gün. Böylesine güzel bir mağaza görmek keyif verici. Stattaki Kartal Yuvası Beşiktaş’a büyük gelir getirecek, camiamızın medar-ı iftiharı olacak” dedi. Şampiyonluk yarışıyla ilgili net konuşan Orman, “Polemik yaratacak konulara girmeyeceğim, bunu istemiyorum. Şampiyonluğa odaklandık. Takımın da ruh hali iyi” ifadelerini kullandı.
Kaptan Tolga Zengin ise, “Hayırlı olsun. Önce stadımıza kavuştuk, sonra da Kartal Yuvası mağazamıza. Taraftarlarımızın desteği çok önemli. Lisanslı ürünler kullanarak takımımıza destek oluyorlar, özellikle ekonominin kötü gittiği bir dönemde bunu yapıyorlar. Stadı yine dolaştık, açıkçası insan bakmaya doyamıyor” diye konuştu. Kaynak: Fanatik

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*