"Gomez bizden süre istedi"

SPOR: “Gomez bizden süre istedi”

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, takımın Alman süperstarının kulüpteki geleceğiyle ilgili suskunluğunu bozdu
“Mario, 21 Nisan’da yeni sezon için kalıp kalmamak konusundaki talebini bize iletecekti. Fakat bizden süre istedi, kabul ettik. Biz kalmasından yanayız”
“9 Mayıs’ta bize kesin cevabını verecek. Biz olumlu olacağını düşünüyoruz. Beşiktaş’tan Ayrılmak isteseydi olumsuz cevap verirdi”
Siyah-Beyazlılar’ın 2 numarası Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş’ın gündemindeki birçok önemli konuda açıklamalarda bulundu.
İlk olarak Fiorentina’dan kiraladıkları Mario Gomez’in Beşiktaş’taki geleceğini değerlendiren Çebi, “Mario Gomez sizin de yazdığınız gibi 21 Nisan’da yeni sezon için kalıp kalmamak konusundaki talebini iletecekti. Fakat bizden süre istedi. Biz de kabul ettik. Kalmasından yana görüş bildirdik. 9 Mayıs’ta bize kesin cevabını verecek. Biz olumlu olacağını düşünüyoruz. Ayrılmak isteseydi olumsuz cevap verirdi” dedi.
Alman futbolcunun kendilerine lig şampiyonluğunu getireceğine inandıklarını söyleyen başarılı yönetici, “Mario’nun, ‘Bu golleri tek başıma atmıyorum. Biz bir takımız’ demesi her şeyin özeti. Ne kadar büyük bir oyuncu olduğunun kanıtı. Gomez gibi oynayan, oynamayan tüm futbolcular şampiyonluğa inanmış durumda. Hepsinin gözleri parlıyor” dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*