Hemşirenin yaptıkları şaşırttı

AKTÜEL: Sanatçı hemşirenin yaptıkları şaşırtıyor

Sanatçı hemşirenin yaptığı kekler viral oldu Farklı tasarımlara sahip kekler yapmak hem sanatçılık hem de aşçılık gerektiren zor bir iş. Hele bir de asıl mesleğinizi işin içine katmaya çalışırsanız ortaya nasıl bir şey çıkacağını kimse bilemez. Bir hemşire hastanede gördüklerini yaptığı keklere süsleme olarak katmayı hayal etti ve yarattığı kekler sosyal medyayı adeta salladı! Hürriyet Haber 20 Nisan 2016 – 09:45:00Sanatçı hemşirenin yaptığı kekler viral oldu

Katherine Dey, New York’ta çalışan bir hemşire. Gününün çoğunu hastanede geçiriyor ve uzun vardiyalar boyunca pek çok kişinin görmeye katlanamayacağı şeylerle karşılaşıyor. Aynı zamanda usta bir makyaj sanatçısı ve aşçı olan Dey, bir gün tüm yeteneklerini bir araya getirecek çalışmaya imza atmaya karar vermiş ve ortaya bu çalışmalar çıkmış:

Biraz psikokapat olduğunu kabul ettiğini söyleyen Dey; “Kekin nasıl göründüğü değil tadı önemli. İnsanlar benim yaptıklarımı görünce iğrenebilirler ancak onların tadına baktıkları zaman fikirleri değişiyor. Anatomi benim çok ilgimi çekiyor ve farklı şeyler yapmayı seviyorum.” sözleriyle kendisini ifade ediyor. Dey, kan emen bir böceği de, kafası kopmuş bir güvercini de konu olarak alabiliyor.

foto1

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*