Ünlü isimler cinayet soruşturmasında ifade verdi

BEŞİKTAŞ: Ünlü isimler cinayet soruşturmasında ifade verdi

Mezdeke Aynur soruşturmasında ünlü isimler ifade verdi
“Kanbur tehdit alıyor muydu? Düşmanı var mıydı?” gibi sorulara cevap arayan polis, Kanbur’un en yakın arkadaşlarından Asena’yı gece yarısı emniyete götürdü.

İşte bazı detaylar:

İstanbul Fulya’da dans grubu Mezdeke’nin üyesi Aynur Kanbur’un öldürülmesi olayı ile ilgili ünlü isimlerin ifadelerine başvuruldu. Soruşturma kapsamında Kanbur’un en yakın arkadaşlarından Asena, gece yarısı emniyete götürüldü.

ÇOK YÖNLÜ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Mezdeke’nin 3 üyesinden biri olan Aynur Kanbur’un 24 Mart günü Fulya’da silahlı saldırıda öldürülmesinin ardından, Cinayet Büro Amirliği ekipleri çok yönlü soruşturma başlattı. Görgü tanıklarının ifadesine başvuran polis, saldırganın 17-20 yaşlarında olduğunu öğrendi. Güvenlik kamerası görüntüleri incelendi.

ASENA GECE YARISI EMNİYETE GÖTÜRÜLDÜ

Polis, Kanbur’un tüm ilişkilerini ve arkadaş çevresini mercek altına aldı. Kanbur’un 18 yıldır birlikte olduğu sevgilisi ve 25 yaşındaki kızının ifadelerine başvuruldu. Mezdeke grubunun diğer 2 üyesi Dilek Aksun ve Nadya Şeker’in ifadeleri alındı. Soruşturma kapsamında Kanbur’un en yakın arkadaşlarından Asena, gece yarısı emniyete götürüldü.

3 ÜNLÜ İSİM İFADE VERDİ

“Kanbur tehdit alıyor muydu? Düşmanı var mıydı?” gibi sorulara cevap arayan polis, sanatçı Mine Koşan, oryantal Leyla Adalı ve eski ‘Gazinocular Kralı’ Fahrettin Aslan’ın oğlu Sacit Aslan’ı emniyete çağırarak bilgilerine başvurdu.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*