Ümit Gezgin, Mükremin Altıkardeş, Şenay Platin, Zahide Özkul, Güler Özcan, Şeyma Oktuğ, Yakup Hüseyinzade, Mehmet  Korkmaz,Dilek Ayebe Çetingöz , Şenay Atagün, Rezzan Peynircioğlu, Suna Sönmezalp, Ebru Aydınlı, Şükran Karakurt, Reyhan Coşkunçay , Mualla Soğancı, Meral Yalçın, Aynur Sencan ,Bahattin Odabaşı, Esin Oktayer, Meral Sümer, Nur Ulubil gibi pek çok önemli sanatçının otuzbeşe yakın çalışması yer almakta.

KÜLTÜR: Alternatif sergi tutkunları buluşuyor

Birbirinden farklı tarzda resimleri bir araya getiren sergilere bir yenisi daha eklendi. Her yıl düzenlenmekte olan Dünya Sanat günü Sergisi ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleşecek.

14- 26 Nisan tarihleri arasında izlenebilecek sergide Ümit Gezgin, Mükremin Altıkardeş, Şenay Platin, Zahide Özkul, Güler Özcan, Şeyma Oktuğ, Yakup Hüseyinzade, Mehmet Korkmaz, Dilek Ayebe Çetingöz, Şenay Atagün, Rezzan Peynircioğlu, Suna Sönmezalp, Ebru Aydınlı, Şükran Karakurt, Reyhan Coşkunçay, Mualla Soğancı, Meral Yalçın, Aynur Sencan, Bahattin Odabaşı, Esin Oktayer, Meral Sümer, Nur Ulubil gibi pek çok önemli sanatçının 30 u aşkın çalışması yer alıyor

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*