Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafona Arena’nın resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış törenine takım adına Teknik Direktör Şenol Güneş ile takım kaptanları Tolga Zengin ve Necip Uysal katıldı.

SPOR: Şenol Güneş’ten stat yorumu…

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen ve taraftarların alınmadığı Vodafone Arena’nın açılış töreni hakkında konuşan Beşiktaş Teknik Direktör Şenol Güneş Bu eserin meydana gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafona Arena’nın resmi açılışı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış törenine takım adına Teknik Direktör Şenol Güneş ile takım kaptanları Tolga Zengin ve Necip Uysal katıldı.
Açılış töreninden sonra açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Şenol Güneş, “Bu eserin meydana gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Umarım bu güzellikler sahaya da yansır. Marka değeri büyüyen Beşiktaş’ı yükseltmeye devam etmek istiyoruz. Tribünler ve zemin çok güzel” dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*