Beşiktaş'tan taraftara çağrı

SPOR: Beşiktaş’tan taraftara çağrı

Beşiktaş kulübü, resmi internet sitesinden taraftarlarına çağrıda bulundu.Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinden oynanacak Bursaspor maçı öncesi önemli bir duyuru yayınlandı. Yapılan açıklamada İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün aldığı ek tebdirler kapsamında bazı yolların kapatılacağı hatırlatılarak taraftarların erkenden Vodafone Arena’ya gelmesi istendi.
İşte Beşiktaş’tan yapılan açıklama; Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında bugün (11 Nisan) saat 20.00’de yeni yuvamız Vodafone Arena’da Bursaspor ile karşılaşacak.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün aldığı ek tebdirler kapsamında yarın Beşiktaş-Bursaspor maçının oynanacağı Vodafone Arena’ya çıkan bazı yollar maç öncesi ve sonrası belli bir süreyle kapalı olacak.
Vodafone Arena’nın kapıları yarın saat 16.00’dan itibaren taraftarlarımızın girişine açık olacak.
Beşiktaş – Bursaspor karşılaşmasını Vodafone Arena’da izleyecek taraftarlarımızdan, stada çıkan bazı yolların kapalı olacağını ve yoğunluk yaşanacağını göz önünde bulundurmalarını, herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için Vodafone Arena’ya erken saatlerde gelmelerini tavsiye ederiz.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*