Rıza ÇALIMBAY: Beşiktaş maçlarında bir değişik oluyorum.

SPOR:Rıza ÇALIMBAY: Beşiktaş maçlarında bir değişik oluyorum.

“Rıza Çalımbay ile Beşiktaş Radyo’da Neşe Berber’e verdiği röportaj’da çok önemli açıklamalar yaptı. Beşiktaş maçı ile ilgili duygularını açıkladı.

Beşiktaş maçı sizin için zor oluyormu? sorusuna bakın neler söylemişti.
Tabii bir değişik oluyorum benim için farklı oluyor bunu gizlemeye gerek yok ama benim bir sorumluluğum var Kasımpaşa’nın galibiyeti benim için daha önemli bize Beşiktaş’ta da öğretilen şey iş ahlakı ben de öyle davranıyorum. Sorumluğum var herşeyimizle beşiktaş’ı yenmek için elimizden geleni yapacağız. Benim için Sivasspor sahasına çıktığımızda da öyle olur. Benim çocukluğumun geçtiği yer olduğu için öyle hissederim.
İnşallah Beşiktaş’ı yeneriz buna ihtiyacımız var ve Beşiktaş gibi bir büyük takımı yenmekte bizim için çok önemli. Hazırız biz çok bir şey yapmaya gerek kalmıyor futbolcu kendini hazırlıyor.

Ben futbolcularımla arkadaş gibiyim. Ama iş esnasında çok disiplinliyimdir. Yanlış bir şey yaparsa taviz vermem. Ben futbola çok minnettarım o yüzden çok saygı duyarım. Futbolun çok önemi vardır benim hayatımda. Dışarda tenis oynarız beraber vakit geçiririz ama iş esnasında disiplinden taviz vermem.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*