Atiba: “Ben mi hocam?..”

SPOR: Atiba: “Ben mi hocam?..”

Milli takım macerası için 23 bin 400 kilometrelik uçak yolculuğu yapan ve yorgun düşen Atiba, yüksek ateş sorununu yoğun serum tedavisiyle atlatarak Kasımpaşa maçına çıktı. Büyük bir fedakârlık yaparak takımını yalnız bırakmayan Kanadalı, 90 dakika sahada kaldı.
Kanada Milli Takımı’nın Dünya Kupası Elemeleri’nde oynadığı Meksika maçları için Türkiye, Kanada ve Meksika arasında uçak seyahati yaparak tam 23 bin 400 kilometre mesafe kaydeden Atiba’nın bünyesi, bu durum sebebiyle yorgun düşmüştü.
Yüksek ateş ve kusma sorunları sebebiyle akımının önceki günkü idmanında yer alamayan başarılı futbolcu, yoğun serum tedavisinin ardından dünkü Kasımpaşa maçına yetiştirildi. İsteği doğrultusunda Lacivert-Beyazlılar karşısındaki mücadeleye ilk 11’de başlayan tecrübeli ön libero, görevini başarıyla yerine getirse de takımının sahadan mağlubiyetle ayrılmasına engel olamadı.
Mücadelenin 90’ıncı dakikasında yardımcı hakemin kendisini işaret etmesinin ardından yedek kulübesindeki Şenol Güneş’e dönüp, “Ben mi hocam?” diyen Kanadalı, şaşkın bakışlarla yerini Mustafa Pektemek’e bıraktı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*