Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın twitter hesabından oyuncu ve sunucu Kenan Işık'ın vefat ettiği paylaşıldı. Atılan bu tweet'in ardından bir çok haber sitesi Kenan Işık'ın yaşamını yitirdiği haberlerini son dakika gelişmesi olarak girdi.

BEŞİKTAŞ: Kenan Işık tweetinde danışman hatası

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın Twitter adresinden Kenan Işık’ın vefat ettiği tweeti atıldı. Bu paylaşımın ardından Işık’ın aile yakınları ünlü oyuncunun sağlık durumunda herhangi bir değiklik olmadığı ve hayatta olduğu açıklamasını yaptı. Haziner da hesabından atılan tweetle ilgili açıklama yaptı. ”Açıklamayı yapan sosyal medya danışmanıyla ilgili gereken işlem yapılmıştır” dedi.

Dün gece sosyal medyadaki birçok paylaşım üzerine sosyal medya danışmanım Kenan Işık hakkında bir tweet atmış.
Bu sırada yurtdışında bulunmam nedeniyle olayın asılsız olduğunu yeni öğrendim. Sosyal medya danışmanım hakkında gereken işlem yapılmıştır.
Bu üzücü durumu öğrenir öğrenmez sevgili Kenan Işık’ın eşi Beril hanımı da arayarak üzüntülerimi belirtmiş bulunmaktayım.

Murat Hazinedar’ın sosyal medya danışmanlığını yapan Mücahit Avcı da bir açıklama yaptı. Avcı açıklamasında, ”Kenan Işık hakkındaki üzücü olay karşısında Işık ailesinden ve tüm kamuoyundan özür dilerim” dedi. Danışmanlığı bıraktığını söyledi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*