Türkiye için önemi her geçen gün artan nükleer enerji santralleri, İstanbul’da üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi’nde masaya yatırılacak. Akkuyu, Sinop ve üçüncü nükleer santral projelerinde yer almak isteyen yabancı yatırımcılar ile Afrika ve Ortadoğu nükleer santral projelerinde aktif rol almayı planlayan Türk firmaları 8-9 Mart tarihlerinde Zirve’de buluşacak

AKTÜEL: Nükleer enerji zirvesi İstanbul’da

Nükleer enerji için önemli toplantı İstanbul’da gerçekleşiyor.

Türkiye için önemi her geçen gün artan nükleer enerji santralleri, İstanbul’da üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi’nde masaya yatırılacak. Akkuyu, Sinop ve üçüncü nükleer santral projelerinde yer almak isteyen yabancı yatırımcılar ile Afrika ve Ortadoğu nükleer santral projelerinde aktif rol almayı planlayan Türk firmaları 8-9 Mart tarihlerinde Zirve’de buluşacak.

Detaylar:
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Nükleer Sanayi Derneği’nin desteğiyle Nükleer Mühendisler Derneği ve Ticari Eşleştirme Derneği tarafından düzenlenen zirve, WOW Convention Center’da 8-9 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleşecek.

Türk firmalarına nükleer pazarına giriş bileti

Zirve, nükleer enerji alanına giriş yapmak isteyen Türk firmaları için uluslararası firmalarla bir araya gelme fırsatını sunuyor. Uluslararası firmaların tedarik zincirine Türk firmalarının girmesini sağlamak üzere zirve boyunca yaklaşık 200 ticari eşleştirme görüşmesi gerçekleşecek.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*