Kartal'da korkutan sakatlık

SPOR: Kartal’da korkutan sakatlık

Beşiktaş, Fenerbahçe ile pazartesi günü oynanacak derbi hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti. Antrenmana iki futbolcu katılmadı.
Siyah-Beyazlılar, kritik Fenerbahçe derbisi öncesi çalışmalarına Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde devam etti. Antrenmana ağrı hisseden İsmail Köybaşı ve çapraz bağları kopan Rhodolfo katılmadı. Teknik direktör Şenol Güneş’n takım toplantısıyla başlayan idmanın ilk bölümü kuvvet çalışması şeklinde geçti.
İkinci bölümde ikili koşular ve şut çalıştırması yaptıran Şenol Güneş özellikle kanat ortaları üzerinde durdu. Son bölümde yapılan taktik çift kale maç ile günün tek çalışması tamamlandı. Son haftaların formda futbolcusu Quaresma’nın idmanda oldukça neşeli ve hırslı olduğu gözlendi.
İsmail Köybaşı’nın arka adelesinde çekme hissettiği öğrenilirken tedbir amaçlı olarak salonda çalışmaya devam ettiği ve Fenerbahçe derbisinde oynamasında bir sıkıntı olmadığı öğrenildi. Beşiktaş Fenerbahçe derbisinin hazırlıklarına yarın yapacağı idman ile devam edecek.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*