Doktor kılığıyla şantaj yapmış

AKTÜEL: ‘Sahte doktor’ önce tecavüz etti sonra şantaj yaptı

Kendini psikiyatr olarak tanıtan adam, 19 yaşındaki üniversite öğrencisine tecavüz etti. Çektiği görüntülerle genç kıza şantaj yapan sahtekar sonunda yakayı ele verdi
Adana’da yaşayan üniversite öğrencisi Y.R. (19) rahatsızlanınca bir kamu hastanesine gitti. Muayene olmak için sıra alıp bahçede beklerken yanına beyaz önlüklü bir kişi geldi. Genç kızla sohbet etmeye başlayan şahıs kendisinin hastanenin psikiyatrı isminin ise Berkay Soylu olduğunu söyledi. Şahıs, genç kızla sohbeti ilerletip hastaneye geldiğinde yardım etme bahanesiyle telefon numarasını da aldı. Daha sonra genç kızla görüşerek aşık olduğunu söyleyip sevgili oldu. Sahte doktor genç kıza evlilik vaadinde bulunarak cinsel ilişkiye girdi. Sahte doktor genç kızla birlikte olduktan sonra doktor numarasını daha fazla sürdürmeyerek kendisinin Mustafa Ö. (41) olduğunu doktor olmadığını itiraf etti.
‘GÖRÜNTÜLERİ İNTERNETE ATARIM’
Genç kız bunu öğrenince yıkıldı. Ancak sahte doktor bununla da kalmayarak cinsel ilişkiye girdikleri sırada görüntü çektiğini belirterek, “Benimle birlikte olmaya devam etmezsen, bu görüntüleri internete atarım, ailene gösteririm” diyerek tehdit etti.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*