CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın Kumburgaz Marin Princess Otel'de düzenlediği "Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı"na katıldı.

SİYASET: Kılıçdaroğlu CHP Toplantısı’nda konuştu

Kemal Kılıçdaroğlu: Gül de aynı kaygıları paylaşıyor

CHP lideri Kılıçdaroğlu, CHP Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı’nda konuştu. CHP lideri hükümeti eleştirirken, Abdullah Gül’ün sözlerine değindi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bir rüzgara kapılmış gibi bir yerlere doğru sürükleniyoruz. Bugün gazetelerde var, Sayın Gül de aynı kaygıları kısmen paylaşıyor. Cumhurbaşkanlığı yapmış, üstelik iktidar partisinin ana omurgalarından birisi aynı kaygıları o da paylaşıyor” dedi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın Kumburgaz Marin Princess Otel’de düzenlediği “Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı”na katıldı.
‘CUMHURİYET TARİHİMİZİN EN ZOR GÜNLERİNDEN GEÇİYORUZ’ ‘CUMHURİYET TARİHİMİZİN EN ZOR GÜNLERİNDEN GEÇİYORUZ’
“SAYIN GÜL DE AYNI KAYGILARI KISMEN PAYLAŞIYOR”
Burada konuşma yapan Kılıçdaroğlu, hükümeti eleştirdi. Kemal Kılıçdaroğlu, “Şu an da Türkiye’de ciddi bir yönetim sorunu var. Türkiye yönetilmiyor. Sağlıklı yönetiliyor desem tartışılır ama Türkiye yönetilmiyor. Bir rüzgara kapılmış gibi bir yerlere doğru sürükleniyoruz. Bugün gazetelerde var, Sayın Gül de aynı kaygıları kısmen paylaşıyor. Cumhurbaşkanlığı yapmış, üstelik iktidar partisinin ana omurgalarından birisi aynı kaygıları o da paylaşıyor. Öyle bir noktaya geldik ki işsizin işsizliğini, emeklinin geçim derdini, dünyanın en pahalı mazotunu kullanan Türkiye’yi düşünmüyoruz. Düşündüğümüz ne olacak bu ülkenin geleceği” dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*