Siyah-Beyazlı oyuncuların en büyük şikayeti, rakiplerin sert futbolu... Kendilerine karşı yapılan sert faullere karşın rakiplere kolay kolay kart çıkmamasından yakınan Siyah-Beyazlılar, “Bizi sahada resmen dövüyorlar. Ama hakemler kart konusunda cimri davranıyor. Oysa Fenerbahçe’nin rakiplerine kartlar daha kolay çıkıyor. Rakibimiz birçok maçı 10 kişilik kalan takımlara karşı oynadı” diyor.

SPOR: Hakemlerin kararlarına isyan ettiler

Beşiktaşlı futbolcular hakem kararlarından rahatsız. Siyah-beyazlılar rakipleri Fenerbahçe’ye verilen penaltılara dikkat çekti

Buna göre Beşiktaşlı oyuncuların “Fenerbahçe’nin rakiplerine çok kolay kırmızı çıkıyor” isyanının altında bir istatistik yatıyor. Bu sezon F.Bahçe’nin oynadığı 21 maçın 8’inde rakipler kırmızı kart gördü. Beşiktaş’ta ise bu rakam sadece bir… Penaltılar konusunda da Fenerbahçe’nin Beşiktaş’a 5-3 üstünlüğü dikkat çekiyor.

Yine edinilen bilgiye göre Siyah-Beyazlı oyuncuların en büyük şikayeti, rakiplerin sert futbolu… Kendilerine karşı yapılan sert faullere karşın rakiplere kolay kolay kart çıkmamasından yakınan Siyah-Beyazlılar, “Bizi sahada resmen dövüyorlar. Ama hakemler kart konusunda cimri davranıyor. Oysa Fenerbahçe’nin rakiplerine kartlar daha kolay çıkıyor. Rakibimiz birçok maçı 10 kişilik kalan takımlara karşı oynadı” diyor.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*